Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x gemberpot met goud decor. 1x blauwe kom + bodemmerk. 1x 18e eeuws bord met tuin decor (chips). Afmeting: 11 - Ø 25 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/bloem decor. Twee gelijmd, alle borden haarlijn, beschadigd. Afmeting: Ø 16,6 - 22 cm. In matig/redelijke staat.

Twee delen China
Resultaat: 60 EUR

Twee delen China. 1x grote roodlak dekseldoos met floraal/draak decor. 1x 19e eeuws bord met zotjes, gelijmd. Afmeting: 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diversen China (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes delen China. Bestaande uit: Bronzen vaas, 19e eeuw. Kang Xi schotel, floraal, 18e eeuw. Imari bord, 18e eeuw, chips. Drie Mille Fiori kommen, floraal, goed. Afmeting: 14 - Ø 23 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein, Amsterdams bont. Twee kommen gelijmd. Eén kop goed. Afmeting: 6,5 - 15,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Kleine restauratie. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Queng Lung, Imari. Beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/matige staat.

Twee Chinese celadon schalen Ø 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinese celadon porseleinen schalen met floraal decor. Afmeting: 12,5 -Ø 18 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (11x)
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Divers. Elf delen. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee zoutnappen, drie kop + schotels, drie schotels met vis decor. Enkele chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede ...

Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas met kraanvogel decor. Circa 1900. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse kom Ø 14 cm.
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kom met figuren in landschap/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.

6 Delen 19e eeuws Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari kopjes
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese koppen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...

Drie Chinese melk/bloed schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met melk en bloed/goud/werkende landarbeiders/vogel in tuin decor. Twee schotels haarlijn. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 12 cm.

Imari schaal
Resultaat: 50 EUR

Tien-kantige Imari porseleinen schaal met honingraat vlakken, floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 15 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen klapmuts kom met deksel. Met decor van spelende zotjes. Afmeting: H 11 x Ø 15 cm. In goede staat.

Drie Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip, verder goed. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Drie Kantonese vazen
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose/goud decor. Grootste vaas is goed. Kleinere vaas heeft chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees Swatow porselein (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 23,4 cm.
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap decor. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijke staat.

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 30 EUR

Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.