Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schenkkan
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal/draak/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Chinees Mandarijn bord Ø 43 cm.
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Mandarijn bord met Familie Rose figuren decor. Chips. Afmeting: Ø 43 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 59 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Gueng Lung schaal
Resultaat: 400 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schaal. Octagonaal. Met figuren in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 8 x 36,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/chicken decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 18 cm. In matige staat.

Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Arita kan, H 28 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/Foo-honden koppen decor. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm .

Antieke Japanse naaidoos
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Japanse lakwerk naaidoos met goud decor en benen necessaire. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 20,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud + verso rood glazuur. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.

Chinese Doucai kom
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.

Chinese blauwe schaal
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Queng Lung zoutvat
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung zoutvat. Minimale chips. Afmeting: 5,5 x 7,4 x 7,6 cm. In goede staat.

Chinese trompetvaas Ø 16,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trompetvaas met paars-groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Met decor van spelende zotjes + floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 18,3 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Vierkante celadon vaas
Resultaat: 400 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese rode kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/oude man decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 375 EUR

Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier koppen + drie schotels met mandarijn decor. Eén kop chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 32,6 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met fabeldier decor. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 32,6 cm

Chinese roodglazuur schotel Ø 19,1 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm.
Resultaat: 375 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.

Japanse inro (goudlak)
Resultaat: 375 EUR

Antieke Japanse goudlak inro met afbeelding van twee Japanse goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 x 4,2 x 3 cm. In zeer goede staat.

Antieke Japanse theedoos
Resultaat: 375 EUR

Japanse lakwerk theedoos met twee tinnen theebussen en goud decor. Fijne beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso en haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén haarlijn? (bakfout). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

17e Eeuwse ghendi schenkkan met zilverwerk
Resultaat: 350 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor en Djokja zilveren montuur. Bovenrand schade + schade aan tuit. Afmeting: H 25,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese kom Ø 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met gecontourneerde omranding. 17e Eeuw. Met berglandschap en vogel decor. Restauratie + haarlijnen. Afmeting: H 12,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Chinese trekpot
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine trekpot met Europeanen decor. Professionele tuit-restauratie. Afmeting: 13,5 x 19,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels met figuren + parasol in landschap decor. Minimale schilfer. Afmeting: 5 x 10,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Kang Xi Ø 9,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met tabaksplant decor. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 24 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinese porseleinen celadon schaal met geplooide omranding. Okerbruin glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Stel Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met geisha's en kinderen in tuin decor. Circa 1900. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 18 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose theepot
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal decor. Afmeting: 16 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 18,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren/landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas H 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese republiek dekselvaas, H 27 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met qilin draak. Chinees mythologisch figuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 17,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon Mei Ping vaas met craquelé glazuur en salamander decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 19,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 350 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....

Chinese dubbele vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen dubbele vaas met floraal/goud decor. Twee bodemmerken. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 17,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor. Met bodemmerk. Eén chip + haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kop/schotels
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 26 x 24 cm. In goede staat.

Drie Chinese koppen met zeemleerglazuur Ø 8 cm.
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor + zeemleerglazuur. Eén kop gelijmd, twee koppen goed. Afmeting: Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese of Japanse schotel Ø 30,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinese of Japanse porseleinen schotel met decor van dansende zotjes. 19e Eeuw. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 30,7 cm. In redelijke staat.

Bibelots + kopje (10x)
Resultaat: 325 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen miniatuur vazen (bibelots) + één kopje met geisha/zotje decor. Randschade. Bovenrand schade. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot Ø 21,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen bloempot met blauw glazuur. Met draken in wolken en goud decor. Afmeting: H 15 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte pot Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met Foo-honden in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese chicken kom
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose chicken kom met kippen/figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten
Resultaat: 325 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met coulissen/figuren in landschap decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/rups/vlinder decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese Pelgrim/maan vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren bij rijtuig decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese Queng Lung schotel Ø 30,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schotel met geisha in tuin decor. Randglazuur schades. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schaal Ø 40 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met papegaaien in fruitboom decor. Afmeting: H 8 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kang Xi vazen, H 15 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met berglandschap/figuren/pagode decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas haarlijnen. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,3 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en vogel/bloesem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenpot
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom monniken in landschap decor. Afmeting: 16 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken in wolken decor. Afmeting: 11 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese kom Ø 21 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met geisha's in tuin bij pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee bijzondere Satsuma dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met blauw floraal glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 9,8 cm.
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met kalebas/vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos op voet
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos op hoge voet, met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met grijs-bruin glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 4,2 x 16 x 18 cm.In goede staat.

Chinese rode schaal Ø 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauwe draak en rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met oren
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schaal Ø 27,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schaal met krijger in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27 x 6 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met cassis/blauwkleurig glazuur en messing monturen. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees (12x)
Resultaat: 300 EUR

Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 10,2 cm.
Resultaat: 280 EUR

Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur en kraanvogel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinese eierschaal porseleinen kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese blauwglazuur schotel Ø 19 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Verte borden Ø 23 cm.
Resultaat: 275 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/goud (emaille) decor. 18e Eeuw. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese rood-glazuur vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kraagvaas met rood glazuur en bodemmerk. (kwispedoor). Afmeting: 9,2 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

9
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel/vissen/kreeft/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 275 EUR

Drie delen Chinees porselein. Twee schotels + één kop. Compatibel. Met Chicken/Familie Rose/floraal+kip decor. Minimale randschilfers. Afmeting: 6,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, H 17,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. Beschadigd. In redelijke staat.