Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
54 Resultaten
Kavel: 5008

Modern bronzen figuur, Henri Laurens

Resultaat: 3.250 EUR

Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Frans bronzen figuur, Amor

Resultaat: 1.200 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5025

Jeanne d'Arc bronzen beeld

Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Frans bronzen beeld van Jeanne d'Arc. Gesigneerd Coudray. 1862 - 1932. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Bronzen kat

Resultaat: 600 EUR

Grote bronzen kat. Gemerkt met monogram B + Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen figuur, Drie lachende Chinesen

Resultaat: 550 EUR

Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Bronzen harlekijn

Resultaat: 500 EUR

Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat: 450 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht en onyx basement. Schaatser. Circa 1900. S. Bertrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5032

Twee bronzen figuren

Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat: 350 EUR

Antieke Weense, compositie metalen tafellamp. Met Arabier in glas-in-lood bedoeïenen tent en bovenop halve maan. Circa 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5003

Bronzen beeld, 1820

Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen empire beeld. Dame met amfora. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5053

Twee houten beelden

Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5110

Zandstenen beeldhouwwerk

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

P. J. Mêne, Bronzen windhond

Resultaat: 275 EUR

Antiek bronzen windhond door P.J. Mene. 1810 - 1879. Mooie patina. Afmeting: 10 x 15 x 9,3 cm. In goede staat.


Kavel: 5036

Chinees of Japans bronzen figuur

Resultaat: 275 EUR

Chinees of Japans bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met houweel. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5026

Bronzen figuur, Ruurd Hallema

Resultaat: 250 EUR

Ruurd Hallema. 1954 - Borne. Abstract figuratief bronzen figuur met zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5101

Antiek snijwerk, 1930

Resultaat: 200 EUR

Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5082

Twee torso's

Resultaat: 180 EUR

Twee torso's. Composiet. Mannelijk + vrouwelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 - 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5105

Bronzen figuur

Resultaat: 180 EUR

19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. oude breuk in arm verder in goede staat.


Kavel: 5054

Bronzen adelaar

Resultaat: 170 EUR

Art Deco-stijl bronzen adelaar op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5071

Oud/antiek bronzen boeddha figuur

Resultaat: 170 EUR

Oud/antiek bronzen Hindoeïstisch boeddha figuur. Mooie oude patina. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.


Kavel: 5097

Bronzen buste

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

Bronzen Havik

Resultaat: 160 EUR

Art Deco-stijl bronzen Havik op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5107

Bronzen kraanvogel

Resultaat: 160 EUR

Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Bronzen boeddha

Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met vergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.