Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japans bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Gesigneerd. Door Genryusai Seiya. Japanse landarbeider. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Heer denkend met pen en boek + opschrift Limpromptu de Versailles. Circa 1870. Afmeting: 22,5 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur door Louis Moreau La Force. Circa 1900. Haarscheur in bovenarm. Afmeting: H 54 cm. In redelijke staat.

Twee antieke bustes, 1900
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Jugendstil bustes uit Frankrijk, Vilanis. Circa 1900. 1x Salambo. 1x Cleopatr. Compositie metaal op onyx basement. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op tak
Resultaat: 130 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.

Buste van Griekse god Ajax (F. Goldscheider)
Resultaat: 120 EUR

Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Bijgespoten. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, Havik
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Havik. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 22 x 30 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Gier
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Gladiator. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Heilige Petrus
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Buste van Griekse godin Minerva (F. Goldscheider)
Resultaat: 100 EUR

Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 100 EUR

Bronzen sculptuur met basement van graniet. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Bronzen Christus figuur
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Christus figuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Stel antieke Franse figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Rancoulet La Cueiletle. Fruitplukkers. Circa 1900. Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.

Art Deco presenteerschaal, 1925
Resultaat: 100 EUR

Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

Buste van Ludwig van Beethoven, 1900
Resultaat: 90 EUR

Zware terracotta buste van Ludwig van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 16 cm. In goede staat.

Sculptuur van Kees Verkade
Resultaat: 90 EUR

Sculptuur van een lopend kindje. Composiet. Ontwerp van Kees Verkade, voor ABN bank 1987. Met certificaat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Modern keramiek figuur
Resultaat: 90 EUR

Grote moderne keramieken sculptuur. Dame met jurk. Sculptuur monogram J. C. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Jockey's
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke bronzen plated figuren. Jockey's. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Balinees snijwerk
Resultaat: 90 EUR

Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.

Boeddha op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Beeld, Naakte vrouw met man
Resultaat: 80 EUR

Terracotta brons gepatineerd beeld. Naakte vrouw met man. Leonardo Art 1967. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen op boeken
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen op boeken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 15 cm. In goede staat.