49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Groot bronzen figuur
Resultaat: 80 EUR

Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Houten figuur, Indische olifant
Resultaat: 80 EUR

Antiek loden sculptuur, Romein
Resultaat: 80 EUR

Lot beelden, divers
Resultaat: 50 EUR

Twee Afrikaanse bustes
Resultaat: 40 EUR

Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR