Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (5x)
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.

Acht delen opdraai-speelgoed van blik
Resultaat: 35 EUR

Acht delen oud blikken opdraai-speelgoed. Hoofdzakelijk China/Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

9 Delen keramiek, divers
Resultaat: 35 EUR

Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

2 Staffordshire honden
Resultaat: 35 EUR

Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Tien Hollandse wandtegels
Resultaat: 35 EUR

Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot plated (divers)
Resultaat: 30 EUR

Lot divers plated. Onder andere; theeservies et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 43 cm. In goede staat.

Antieke weegschaal, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke gietijzeren Columbus weegschaal met messing. Circa 1900. Bilateral. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek diversen
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Bestaande uit: wandklok, naaimachine, Chinees porselein, camera Ernemann Dresden. Afmeting: 5 - 43 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees bronzen figuur. Landarbeider op karbouw (waterbuffel) Afmeting: 10 x 10 x 4 cm. In goede staat.

Lot kristal (5x)
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Grenzhausen kan
Resultaat: 30 EUR

Grote Duitse historisme steengoed Grenzhausen kan. Circa 1880. Handvat gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In matig/redelijke staat.

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 30 EUR

Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Roze kom
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek houtwerk (4x)
Resultaat: 25 EUR

Vier delen oud/antiek Hollands houtwerk. Onder andere; Hindelopen stoof et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift
Resultaat: 25 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.

Hutkoffer
Resultaat: 25 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.

Antieke glazen dekselpot, 1915
Resultaat: 25 EUR

Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot oud keramiek (divers)
Resultaat: 25 EUR

Groot lot oud Hollands keramiek. Divers. Onder andere; oud Delft, Societe Ceramique lampet stel. Enkele chips. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 25 EUR

Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen
Resultaat: 20 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.