Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1629 Resultaten
Kavel: 1184

Ongesigneerd, Meisjes portret

Resultaat: 8.000 EUR

Ongesigneerd. Expressionistisch. Meisjesportret. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 500

Gouden Chopard horloge

Resultaat: 5.500 EUR

Uniek gouden Chopard horloge, 750/000, Mechanisch, met een witgouden scharnierende band. Voorzien van een witgouden ovale kast met turkoois wijzerplaat. Als lunette zit er een geelgouden grillig gevor...


Kavel: 7001

Bronzen tempelwachter

Resultaat: 5.500 EUR

Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 19

Zilveren bestekcassette Robbe & Berking

Resultaat: 4.250 EUR

Houten koffer met zilveren Robbe & Berking bestek, 925/000, model Alt Chippendale, bestaande uit 9 tafelvorken, 9 -lepels en 9 - messen, 9 dessertvorken, 9 -lepels en 9 -messen. 2 groentelepels, een a...


Kavel: 504

Witgouden Rolex horloge

Resultaat: 3.500 EUR

Witgouden horloge, 750/000, Rolex, met diamant. Mechanisch. Vintage Rolex horloge met een ovaal gecontourneerde kast voorzien van een lunette met 36 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct. Vo...


Kavel: 7062

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel

Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Dänziger kast

Resultaat: 3.250 EUR

Grote antieke uitneembare Duitse eikenhoten Dänziger pronkkast (koopmanskast). Historisme. Circa 1900. Met bastionpanelen, snijwerk met figuren/ranken et cetera. Afmeting: 245 x 270 x 98 cm. In goede ...


Kavel: 5008

Modern bronzen figuur, Henri Laurens

Resultaat: 3.250 EUR

Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

Resultaat: 3.000 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Meisje met puppy op kussen. Restauratie + scheurtje rechtsonder. Met originele vergulde Louis Seize lijst. Afmeting: H 86 x B 75 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7007

Bronzen wierookbrander Zitan

Resultaat: 3.000 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met slangen decor en karaktertekens + houtgestoken console van Zitan hout. Afmeting: 9,5 x 16,5 x 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Zandstenen Maria beeld op sokkel

Resultaat: 2.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 4000

Vitrinekast

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 7009

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 589

Vintage Omega horloge

Resultaat: 2.400 EUR

Witgouden Omega horloge, 750/000, Vintage,met diamant en saffier. Mechanisch horloge met ovale zetkast versierd met een rand met 22 briljant geslepen diamanten, 4 markiesgeslepen diamanten en 6 markie...


Kavel: 7830

Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat


Kavel: 7023

Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.


Kavel: 3513

Antieke Franse pendule, 1820

Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4007

Zeldzame vitrinekast met marqueterie

Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 7611

Chinese maanvaas, H 33,5 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7850

Chinese vaas

Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 9

Zilveren vogel met horloge

Resultaat: 1.700 EUR

Bijzondere zilveren vogel op standaard, 800/000 voorzien van horloge. Beeldje van een papagaai op stok versierd met graveerwerk. De papagaai kan open en beschikt aan de binnenzijde over een horloge me...


Kavel: 3570

Engelse lantaarnklok uurwerk

Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7043

Li Manfeng, Hondjes in landschap

Resultaat: 1.700 EUR

Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 7060

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7426

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1

Twee zilveren kandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee kapitale zilveren kandelaars, 925/000, 5 lichts, op een vierkante voet met guirlande versiering en parelranden. De 4 armen met krullen en parelbewerking, zijn bevestigd aan een deels vierkant gev...


Kavel: 4049

Dubbel gebogen secretaire

Resultaat: 1.600 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.


Kavel: 7024

Twee zeldzame Chinese borden

Resultaat: 1.600 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7296

Chinese schotel Ø 16,1 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met reliëf floraal decor en rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 16,1 cm. In goede staat.


Kavel: 4

Wandelstok met Momento Mori zakhorloge

Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere wandelstok voorzien van zilveren knop met Momente Mori horloge. Wandelstok met een knop in de vorm van een schedel met scharnierende kaak. De bovenkant kan open bij een knopje met diamant b...


Kavel: 527

Parelcollier met witgouden slot met saffier en diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Collier van 2 rijen gecultiveerde parels, ø 8mm, bevestigd aan een groot witgouden slot, rond model, ø 22 mm, bezet met een parel, een rand met 12 singlecut geslepen diamanten en een rand met 12 rond ...


Kavel: 546

Gouden armband en ring met diamant & parel

Resultaat: 1.500 EUR

Fraaie set met gouden armband en ring, 750/000, met parel en diamant. Slavenband met een sierlijk opengewerkte bovenkant, in soort strikvorm, bezet met 3 markies geslepen diamanten en briljant geslepe...


Kavel: 4151

Zeldzame piedestal, 1900

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 7000

Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Antiek Chinees bronzen Ming figuur

Resultaat: 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 7339

Grote Chinese drakenvaas met oren, H 39 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 x B Ø 33 cm. In goede staat.


Kavel: 844

Antieke diamant ring

Resultaat: 1.400 EUR

Antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte band met een grote rozet bezet met in het midden een grote roosgeslepen diamant, ø10 mm, P1. Daaromheen een rand met 16 roosgeslepen di...


Kavel: 1009

Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed

Resultaat: 1.400 EUR

Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...


Kavel: 2082

Zandstenen kapel

Resultaat: 1.400 EUR

Grote 19e eeuwse neo gotische zandstenen kapel met Maria beeld en annotatie 1807. Afmeting: 148 x 63x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7037

Chinese drakenschotel Ø 20,2 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk en perzik-ranken decor. Wanli merkteken. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7255

Chinese penselenpot Ø 21 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met Chinese goden/herten in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7089

Grote Chinese vaas, H 50 cm.

Resultaat: 1.250 EUR

Zeer grote octagonale Chinees porseleinen vaas met karaktertekens/figuren decor. Afmeting: H 50 x Ø 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1029

10x Lithografieën, Campbell Soup II,

Resultaat: 1.200 EUR

Tien lithografieën. Campbell Soup II. Published by Sunday & Morning. Ontwerp Andy Warhol. Lithografieën op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm.In goede staat.


Kavel: 2011

Zandstenen Maria beeld op sokkel

Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Frans bronzen figuur, Amor

Resultaat: 1.200 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 7268

Chinees porseleinen scepter

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose scepter met floraal/vleermuis/goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.


Kavel: 7380

Chinese drakenpot Ø 22 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 612

Paar oorclips met diamant

Resultaat: 1.100 EUR

Paar oorclips, 585/000, met oud diamant. Twee oorclips met schroeven, voorzien van een zilveren rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø rozet 13,5 mm. ca 4,5 gram. In goede staat