Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Meisjes portret
Resultaat: 8.000 EUR

Ongesigneerd. Expressionistisch. Meisjesportret. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.

Gouden Chopard horloge
Resultaat: 5.500 EUR

Uniek gouden Chopard horloge, 750/000, Mechanisch, met een witgouden scharnierende band. Voorzien van een witgouden ovale kast met turkoois wijzerplaat. Als lunette zit er een geelgouden grillig gevor...

Bronzen tempelwachter
Resultaat: 5.500 EUR

Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zilveren bestekcassette Robbe & Berking
Resultaat: 4.250 EUR

Houten koffer met zilveren Robbe & Berking bestek, 925/000, model Alt Chippendale, bestaande uit 9 tafelvorken, 9 -lepels en 9 - messen, 9 dessertvorken, 9 -lepels en 9 -messen. 2 groentelepels, een a...

Witgouden Rolex horloge
Resultaat: 3.500 EUR

Witgouden horloge, 750/000, Rolex, met diamant. Mechanisch. Vintage Rolex horloge met een ovaal gecontourneerde kast voorzien van een lunette met 36 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct. Vo...

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Dänziger kast
Resultaat: 3.250 EUR

Grote antieke uitneembare Duitse eikenhoten Dänziger pronkkast (koopmanskast). Historisme. Circa 1900. Met bastionpanelen, snijwerk met figuren/ranken et cetera. Afmeting: 245 x 270 x 98 cm. In goede ...

Modern bronzen figuur, Henri Laurens
Resultaat: 3.250 EUR

Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen
Resultaat: 3.000 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Meisje met puppy op kussen. Restauratie + scheurtje rechtsonder. Met originele vergulde Louis Seize lijst. Afmeting: H 86 x B 75 cm. In redelijke staat.

Bronzen wierookbrander Zitan
Resultaat: 3.000 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met slangen decor en karaktertekens + houtgestoken console van Zitan hout. Afmeting: 9,5 x 16,5 x 13,5 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 2.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Vintage Omega horloge
Resultaat: 2.400 EUR

Witgouden Omega horloge, 750/000, Vintage,met diamant en saffier. Mechanisch horloge met ovale zetkast versierd met een rand met 22 briljant geslepen diamanten, 4 markiesgeslepen diamanten en 6 markie...

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat

Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.

Antieke Franse pendule, 1820
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Zeldzame vitrinekast met marqueterie
Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33,5 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.

Zilveren vogel met horloge
Resultaat: 1.700 EUR

Bijzondere zilveren vogel op standaard, 800/000 voorzien van horloge. Beeldje van een papagaai op stok versierd met graveerwerk. De papagaai kan open en beschikt aan de binnenzijde over een horloge me...

Engelse lantaarnklok uurwerk
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Li Manfeng, Hondjes in landschap
Resultaat: 1.700 EUR

Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 1.600 EUR

Twee kapitale zilveren kandelaars, 925/000, 5 lichts, op een vierkante voet met guirlande versiering en parelranden. De 4 armen met krullen en parelbewerking, zijn bevestigd aan een deels vierkant gev...

Dubbel gebogen secretaire
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.

Twee zeldzame Chinese borden
Resultaat: 1.600 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 16,1 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met reliëf floraal decor en rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 16,1 cm. In goede staat.

Wandelstok met Momento Mori zakhorloge
Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere wandelstok voorzien van zilveren knop met Momente Mori horloge. Wandelstok met een knop in de vorm van een schedel met scharnierende kaak. De bovenkant kan open bij een knopje met diamant b...

Parelcollier met witgouden slot met saffier en diamant
Resultaat: 1.500 EUR

Collier van 2 rijen gecultiveerde parels, ø 8mm, bevestigd aan een groot witgouden slot, rond model, ø 22 mm, bezet met een parel, een rand met 12 singlecut geslepen diamanten en een rand met 12 rond ...

Gouden armband en ring met diamant & parel
Resultaat: 1.500 EUR

Fraaie set met gouden armband en ring, 750/000, met parel en diamant. Slavenband met een sierlijk opengewerkte bovenkant, in soort strikvorm, bezet met 3 markies geslepen diamanten en briljant geslepe...

Zeldzame piedestal, 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen Ming figuur
Resultaat: 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas met oren, H 39 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 x B Ø 33 cm. In goede staat.

Antieke diamant ring
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte band met een grote rozet bezet met in het midden een grote roosgeslepen diamant, ø10 mm, P1. Daaromheen een rand met 16 roosgeslepen di...

Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed
Resultaat: 1.400 EUR

Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...

Zandstenen kapel
Resultaat: 1.400 EUR

Grote 19e eeuwse neo gotische zandstenen kapel met Maria beeld en annotatie 1807. Afmeting: 148 x 63x 35 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 20,2 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk en perzik-ranken decor. Wanli merkteken. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met Chinese goden/herten in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 50 cm.
Resultaat: 1.250 EUR

Zeer grote octagonale Chinees porseleinen vaas met karaktertekens/figuren decor. Afmeting: H 50 x Ø 41 cm. In goede staat.

10x Lithografieën, Campbell Soup II,
Resultaat: 1.200 EUR

Tien lithografieën. Campbell Soup II. Published by Sunday & Morning. Ontwerp Andy Warhol. Lithografieën op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm.In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, Amor
Resultaat: 1.200 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.

Chinees porseleinen scepter
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose scepter met floraal/vleermuis/goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.

Paar oorclips met diamant
Resultaat: 1.100 EUR

Paar oorclips, 585/000, met oud diamant. Twee oorclips met schroeven, voorzien van een zilveren rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø rozet 13,5 mm. ca 4,5 gram. In goede staat

Grote Kanton kom
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Afmeting: H 15,5 x Ø 36,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose maanvaas, H 27,2 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap/herten/vleermuis/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinees Kantonees klokkenstel, 1860
Resultaat: 1.100 EUR

Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...

Parelcollier met gouden streekslot
Resultaat: 1.000 EUR

Collier van zwarte parels met een groot geelgouden streekslot met eindstukken, 585/000. Collier van 4 rijen zwarte parels, ø 8 mm bevestigd aan een groot rond geelgouden streekslot versierd met filigr...

German Grobe, Platbodem in de branding
Resultaat: 1.000 EUR

German Grobe, 1887. 1857 - 1938. Platbodem in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.

Lenzkirch regulateur
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pronk-regulateur met messing beslag. Lenzkirch Million 33646. Circa 1890. Afmeting: 109 cm. In goede staat.

Noten hoekkast, 1760
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok, Louis Quinze hoekkast met vier deuren. Twee-delig. Circa 1760. Afmeting: 235 x 135 x 65 cm. In goede originele staat.

17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.

Familie Rose dekselkom Ø 11 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met bloem/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 59 x Ø 39 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse staande klok
Resultaat: 975 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok in vorm van een Romeinse zuil. Door Hugh Lough Denrith. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. + datum aanduiding. Afmeting: H 218...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 950 EUR

Prachtige witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een 6-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,85 ct, met een mooie kwaliteit en kleur. ø 55. ca 3,0 gram. In zeer goe...

Ongesigneerd., Naakte geisha met opiumpijp
Resultaat: 950 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. Naakte geisha met opiumpijp. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 112 cm. In goede staat.

Zeldzame spiegelklok, 1860
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.

Franse precisie regulateur
Resultaat: 950 EUR

19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur schotel Ø 19 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Schwarzwalder pendule
Resultaat: 900 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Engelse linnenkast
Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...

Delftse of Franse portre montre, 1880
Resultaat: 900 EUR

Grote 19e eeuwse Delftse of Franse fayence portre montre in de vorm van een staande klok. Neo renaissance. Circa 1880. Met zakhorloge uurwerk. Niet getest. Onbeschadigd. Afmeting: H 44 cm. In goede st...

Chinese schotel Ø 12 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fijn gedecoreerd floraal/perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 33,7 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Okergeel glazuur + reliëf draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 33,7 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met coulissen/geisha/floraal decor. Afmeting: H 29 - 31 cm. In goede staat.

Willem de Klerk, Panoramisch landschap
Resultaat: 850 EUR

Willem de Klerk. 1800 - 1876. Hollands panoramisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 51 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier
Resultaat: 850 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Resultaat: 850 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Resultaat: 850 EUR

19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose kommen Ø 25 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 29,9 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Fijn gedecoreerd met floraal/figuren/goud/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 29,9 cm. In goede staat.

Gouden ring met smaragd en diamant
Resultaat: 800 EUR

Royale geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Ring met een gevlochten bewerkte kop bezet met 4 rond geslepen smaragden en 3 briljant geslepen diamanten in een rij met chatons. Grootte kop 2...

Witgouden hanger met diamant
Resultaat: 800 EUR

Witgouden rozethanger, 585/000, met diamant. Rozethanger bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55 ct, SI/P-TW. 9x14mm. ca 1,0 gram. Met certificaat, in zeer goede staat.

Gouden slavenband met diamant
Resultaat: 800 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met diamant. Bolle slavenband met scharnier en bakslot aan de bovenzijde voorzien van briljant geslepen diamanten. Breedte 4,5mm. totaal ca 0,65 ct. ø 59x51mm. ca 14,6 ...

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
Resultaat: 800 EUR

A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Twee revolvers
Resultaat: 800 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 800 EUR

Prachtige 18e eeuwse Engelse mahoniehouten Loncase staande klok met Korinthische zuilen en vergulde capitellen. Door Peter Fearnley Wigan. Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-...

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met ruiter/figuur in rivier decor + goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka
Resultaat: 800 EUR

19e Eeuwse Tibetaanse tangka. Zijde + beschildering. Mooie kwaliteit, gedetailleerd. Afmeting: 99 x 74 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen-vaas, H 45 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Kapitale Queng Lung kom Ø 28,7 cm.
Resultaat: 800 EUR

Kapitale Chinees porseleinen Queng Lung kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 28,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kantonese vazen, H 45,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met Chinese goden en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vaas met draken decor
Resultaat: 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch klok
Resultaat: 750 EUR

Antieke Duitse palissanderhouten Lenzkirch klok (Dresdener). Met porselein en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede originele staat.

Jeanne d'Arc bronzen beeld
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Frans bronzen beeld van Jeanne d'Arc. Gesigneerd Coudray. 1862 - 1932. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.