Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broodschaal
Startprijs 600 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig model voorzien van o.a, gezaagd spijlendecor met parelrand. Geplaatst op een ovale filetrand. MT.: Zilverfabriek begeer, Voorschoten. 32x21x11cm. ca 50...

Chinese diepe schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Lot antiek tin
Resultaat: 100 EUR

Lot divers antiek tin. Onder andere; zeven maten, twee kruiken, vier borden. 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.

Vier antieke knotsuiteinden t.b.v. slagwapen
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

2x Pre Columbiaanse figuren
Startprijs 200 EUR

Twee pre-Columbiaanse natuurstenen figuren. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 500-100 voor Christus. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 300-100 voor Christus. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goe...

2x Raak Amsterdam plafonnieres
Resultaat: 250 EUR

Twee aluminium Raak Amsterdam plafonnieres. Model Yin Yang, type 1636. Vintage periode 1960. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

2 Kristallen potten met zilver
Startprijs 140 EUR

Twee kristallen potten, beiden voorzien van slijpwerk met deksel en onderschotel met accoladevormige rand. Het deksel voorzien van een zilveren knop. hoogte 16-18cm. In goede staat

Franse vitrine
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...

Chinese bamboe penselenvaas
Startprijs 80 EUR

Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met carneool
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een ovaal bewerkte zetkast voorzien van filligrain en een geschulpte rand. Bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop 19x12mm. ø 50. ca 3,...

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.

Gouden tricolour oorstekers
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met een knoop gemaakt uit 2 witgouden en 2 roodgouden banden. ø 11,5mm. ca 2,4 gram. In goede staat

Zilveren broodmand
Resultaat: 250 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden versierd met o.a. spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 362 gram. In goede staat.

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Zilveren armband met zirconia
Resultaat: 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Armband zig zag bezet met rond gefacetteerde zirconia's afgewisseld met driehoekig gevormde stukjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte...

Zilveren bestek, zes persoons
Resultaat: 700 EUR

Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.

Russische zilveren kom
Resultaat: 250 EUR

Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.

Jerre Hakse, Ontwaken
Startprijs 200 EUR

Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Kijken
Startprijs 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...

Drie pistolen + donderbus
Resultaat: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.