Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee zilveren kandelaren 1
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 2
Zilveren broodmand

Resultaat:

250 EUR

Twee zilveren kandelaren 3
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Wandelstok met Momento Mori zakhorloge 4
Wandelstok met Momento Mori zakhorloge

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zilveren djokja schaal 5
Zilveren djokja schaal

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren fazant 6
Zilveren fazant

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren jardiniere 7
Zilveren jardiniere

Resultaat:

275 EUR

Antieke zilveren kandelaren 8
Antieke zilveren kandelaren
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren vogel met horloge 9
Zilveren vogel met horloge

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Zilveren olie/azijnset 10
Zilveren olie/azijnset

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Karaf met zilverwerk 11
Karaf met zilverwerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren 2-lichts kandelaar 12
Zilveren 2-lichts kandelaar

Resultaat:

110 EUR

Zilveren servies, 6 delig 13
Zilveren servies, 6 delig
Startprijs 1.950 EUR
Verkocht
Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld 14
Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld 15
Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld

Resultaat:

300 EUR

Zilveren kerkelijke kroon Heiligbeeld 16
Zilveren kerkelijke kroon Heiligbeeld
Startprijs 180 EUR
Zilveren miniatuur schilderij met klok 17
Zilveren miniatuur schilderij met klok
Startprijs 600 EUR
Antieke zilveren theepot 18
Antieke zilveren theepot
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Zilveren bestekcassette Robbe & Berking 19
Zilveren bestekcassette Robbe & Berking

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Zilveren ajour mand 20
Zilveren ajour mand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Drie zilveren fotolijsten 21
Drie zilveren fotolijsten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren thora 22
Zilveren thora

Resultaat:

220 EUR

18e Eeuwse miniatuur theepot + melkkan 23
18e Eeuwse miniatuur theepot + melkkan
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Russische zilveren kom 24
Russische zilveren kom

Resultaat:

250 EUR