Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse reiswekker
Startprijs 40 EUR

Duitse 50-er jaren reiswekker. Merk: Europa 2 jewels Germany. Afmeting: 7,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Regulateurklok, 1900
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Antieke nachtwakersklok
Startprijs 50 EUR

Antieke messing nachtwakersklok met florale, ijzeren wandbevestiging. T.H. Hahn's Original Nr. 29187. Sleutel mist. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 60 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Comtoise met harpslinger
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.

Amerikaanse tafelklok, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke Amerikaansa mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1880
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 80 EUR

Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Jura klokje met messing beslag
Startprijs 80 EUR

Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1910
Startprijs 90 EUR

Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok
Startprijs 100 EUR

Grote Duitse antieke notenhouten historisme tafelklok. Ongemerkt. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok
Startprijs 100 EUR

Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Regulateurklok
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke marmeren klok, 1890
Startprijs 100 EUR

Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.

Mini reiswekker
Startprijs 140 EUR

Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7 x 6,5 cm. In goede werkende staat.

Staartklok met scheepjes
Startprijs 150 EUR

Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw
Startprijs 150 EUR

Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Franse wandklok, 1840
Startprijs 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met floraal intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 170 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.

Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 170 EUR

Antieke Franse messing glaspendule. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Ongemerkt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.