Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1820 3513
Antieke Franse pendule, 1820

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok uurwerk 3570
Engelse lantaarnklok uurwerk

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Lenzkirch regulateur 3511
Lenzkirch regulateur

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zeldzame Engelse staande klok 3524
Zeldzame Engelse staande klok

Resultaat:

975 EUR

Verkocht
Zeldzame spiegelklok, 1860 3529
Zeldzame spiegelklok, 1860

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Franse precisie regulateur 3619
Franse precisie regulateur

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Schwarzwalder pendule 3504
Schwarzwalder pendule

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3523
Engelse staande klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke Lenzkirch klok 3505
Antieke Lenzkirch klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Drie-delig klokkenstel 3640
Drie-delig klokkenstel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e Eeuws Franse lantaarnklok 3620
18e Eeuws Franse lantaarnklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Franse skeletklok, 1800 3518
Vuurvergulde Franse skeletklok, 1800

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Franse kolompendule 3519
Antieke Franse kolompendule

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Louis Seize boog-pendule, 1800 3626
Louis Seize boog-pendule, 1800

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker 3605
Antieke Franse reiswekker

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Antieke Lenzkirch tafelklok, 1900 3514
Antieke Lenzkirch tafelklok, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3636
18e Eeuwse Franse lantaarnklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Amsterdamse Warmink staande klok 3502
Amsterdamse Warmink staande klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Tafelklok met intarsia 3527
Tafelklok met intarsia

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3528
Friese staartklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke vuurvergulde pendule, 1850 3526
Antieke vuurvergulde pendule, 1850

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3621
18e Eeuwse Franse lantaarnklok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse porseleinen klok, 1840 3515
Franse porseleinen klok, 1840

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse pendule met putti, 1890 3627
Franse pendule met putti, 1890

Resultaat:

300 EUR