Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse pendule, 1820
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Vrouw met tamboerijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén vals gat in basement. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok uurwerk
Resultaat: 1.700 EUR

Antieke Engelse lantaarnklok met ankergang. Uurwerk Walter Archer. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Lenzkirch regulateur
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pronk-regulateur met messing beslag. Lenzkirch Million 33646. Circa 1890. Afmeting: 109 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse staande klok
Resultaat: 975 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok in vorm van een Romeinse zuil. Door Hugh Lough Denrith. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. + datum aanduiding. Afmeting: H 218...

Zeldzame spiegelklok, 1860
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.

Franse precisie regulateur
Resultaat: 950 EUR

19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

Schwarzwalder pendule
Resultaat: 900 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 800 EUR

Prachtige 18e eeuwse Engelse mahoniehouten Loncase staande klok met Korinthische zuilen en vergulde capitellen. Door Peter Fearnley Wigan. Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-...

Antieke Lenzkirch klok
Resultaat: 750 EUR

Antieke Duitse palissanderhouten Lenzkirch klok (Dresdener). Met porselein en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede originele staat.

Drie-delig klokkenstel
Resultaat: 700 EUR

Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...

18e Eeuws Franse lantaarnklok
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Franse lantaarnklok met vergulde wijzerplaat en emaille cartouches. Spillegang en slagwerk. Afmeting: 44 x 26 x 19 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Franse skeletklok, 1800
Resultaat: 450 EUR

Vuurvergulde Franse Louis Seize skeletklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse kolompendule
Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kolompendule. Eerste helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Vlek rechtsboven. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Louis Seize boog-pendule, 1800
Resultaat: 430 EUR

Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 420 EUR

Antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Messing met cloisonné. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch tafelklok, 1900
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Duitse Lenzkirch tafelklok. Onyx met porselein en verguld messing. Circa 1900. Eén wijzer niet origineel. Lenzkirch 1 million 182662. Uurwerk loopt aan. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goed...

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Amsterdamse Warmink staande klok
Resultaat: 375 EUR

Amsterdamse wortelnoten Warmink staande klok met maanstand, datum, halfuur-slag, kwartier-slag, Westminster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 228 cm.

Tafelklok met intarsia
Resultaat: 350 EUR

Italiaanse boulle stijl tafelklok met brons en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Antieke vuurvergulde pendule, 1850
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule met fluitspeler. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang. IJzer + messing wijzerplaat. Eén wijzer! Slagwerk op grote bel. Afmeting: 36 x 17 x 15 cm. In goede staat.

Franse porseleinen klok, 1840
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse Charles Dix porseleinen klok met blindmerk. In de stijl van Jacob Petit. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk...

Franse pendule met putti, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.