Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
38 Resultaten
Kavel: 3000

Lot kinderspeelgoed

Startprijs 100 EUR

Groot lot antiek blikken en aluminium kinderkeuken-speelgoed. Onder andere; fornuis, potten, pannen et cetera. Circa 1930. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3001

Antieke speelgoed poppenwinkel

Resultaat: 450 EUR

Antieke speelgoed poppenwinkel met toonbank en accessoires. Circa 1900. Afmeting: 48 x 50 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 3002

Heubach Köppelsdorf pop

Startprijs 280 EUR

Grote antieke Duitse Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 342/10. Circa 1920. Met slaapogen en baby-lichaam. Afmeting: 61 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Antiek speelgoed kanon

Resultaat: 210 EUR

Groot antiek blikken met ijzer speelgoed kanon. No. 15 CC Charger. For No. 15 F.C. and No. 15 AC. Met gietijzeren wielen. Met ontsteking. Circa 1910. Verder geen merk gevonden. Afmeting: L 62 cm. In g...


Kavel: 3004

4x Pop-Up kinderboeken

Resultaat: 50 EUR

Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...


Kavel: 3005

Schaakspel met bord

Startprijs 200 EUR

Schaakbord met antieke benen schaakstukken. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 9 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3006

Antieke benen schaakstukken

Startprijs 120 EUR

Antieke benen schaakstukken in mahonie kist. Circa 1900. Afmeting: 6 x 16 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Twee antieke kinderserviezen

Startprijs 40 EUR

Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

2x Antiek Duits speelgoed

Resultaat: 500 EUR

Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3009

Twee antieke Duitse poppen

Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse poppen in klederdracht. 1x Meisjes pop Carl Wernicke, porselein + gelede lichaam 120/3.0. 1x Heuback Köppelsdorf keramieken jongenspop met baby-lichaam, nr. 342.8. Afmeting: 32 - ...


Kavel: 3010

Lot Meccano speelgoed

Resultaat: 50 EUR

Twee dozen vol Hollands Meccano speelgoed met boekjes, uitgebreid. Circa 1930. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Antiek kinderservies

Startprijs 20 EUR

Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...


Kavel: 3012

5x Locs (o.a. Fleischmann)

Resultaat: 110 EUR

Lot van vijf locs. Onder andere; (1) Roco diesel loc 4155. (2) Roco loc 51232. (3) Fleischmann 55-4155 + (4) 39-103 + (5) DB 151 030-4. In ongeteste staat. In goede staat.


Kavel: 3013

Antieke pop

Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Gemerkt G.K. Circa 1910. Nr. 44/30. Met echt haar, gelede lichaam, oorgaten en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

Oude/antieke pop

Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen lederbalg pop. Gemerkt met David-ster en letter H daarin. Circa 1900. Nr. 377/10. Pop heeft echt haar, gelede lichaam en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

Oude/antieke pop

Startprijs 130 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaap-ogen. Nr. 390. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 3016

Heubach Köppelsdorf pop, 1920

Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Circa 1920. Nr. 342.0. Lichaam in verhouding te groot voor hoofd. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3017

Oude/antieke pop

Startprijs 280 EUR

Grote antieke Duitse of Franse porseleinen pop. Circa 1910. 109-15 DEP. Met vast ogen, gelede lichaam en oorgaten. Afmeting: 63 cm. In goede staat.


Kavel: 3018

Heubach Köppelsdorf pop

Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met baby-lichaam en slaap-ogen. Nr. 342.6. Haarscheur hoofd. Afmeting: 48 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3019

Oude/antieke S.H. pop

Startprijs 300 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop. Circa 1910. Gemerkt S.H. David-ster en P.B. Nr. 914/12. Met gelede lichaam en slaapogen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

Antiek poppenbed, 1900

Startprijs 140 EUR

Antiek metalen poppenbed met knoppen. Opklapbaar. Circa 1900. Afmeting: 42 x 32 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 3021

Heubach Köppelsdorf pop

Startprijs 220 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorp. Nr. 342 - 6.5. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.


Kavel: 3022

Heubach Köppelsdorf pop

Startprijs 275 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300/7. Circa 1920. Met slaap-ogen en baby-lichaam. Afmeting: 53 cm. In goede staat.


Kavel: 3023

Drie Duitse porseleine poppen + theemuts

Resultaat: 100 EUR

Drie Duitse porseleinen poppen/speelgoed. Circa 1900 - 1930. Onder andere; porseleinen poppenbuste S.L. nummers. Porseleinen poppenbuste ongemerkt. Klein poppetje, nr. 36-11. En een theemuts met buste...