Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot kinderspeelgoed
Startprijs 100 EUR

Groot lot antiek blikken en aluminium kinderkeuken-speelgoed. Onder andere; fornuis, potten, pannen et cetera. Circa 1930. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.

Antieke speelgoed poppenwinkel
Resultaat: 450 EUR

Antieke speelgoed poppenwinkel met toonbank en accessoires. Circa 1900. Afmeting: 48 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 280 EUR

Grote antieke Duitse Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 342/10. Circa 1920. Met slaapogen en baby-lichaam. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Antiek speelgoed kanon
Resultaat: 210 EUR

Groot antiek blikken met ijzer speelgoed kanon. No. 15 CC Charger. For No. 15 F.C. and No. 15 AC. Met gietijzeren wielen. Met ontsteking. Circa 1910. Verder geen merk gevonden. Afmeting: L 62 cm. In g...

4x Pop-Up kinderboeken
Resultaat: 50 EUR

Vier oude pop-up kinderboeken. 1x Tip + Top 'Op de boerderij 1961'. 1x Tip + Top 'Boven in de wolken 1964'. 1x Tip + Top 'In drakenland 1964'. 1x Tip + Top 'In de dierentuin 1961'. Afmeting: 26 x 26 x...

Schaakspel met bord
Startprijs 200 EUR

Schaakbord met antieke benen schaakstukken. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 9 cm. In redelijke staat.

Antieke benen schaakstukken
Startprijs 120 EUR

Antieke benen schaakstukken in mahonie kist. Circa 1900. Afmeting: 6 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Twee antieke kinderserviezen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.

2x Antiek Duits speelgoed
Resultaat: 500 EUR

Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse poppen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse poppen in klederdracht. 1x Meisjes pop Carl Wernicke, porselein + gelede lichaam 120/3.0. 1x Heuback Köppelsdorf keramieken jongenspop met baby-lichaam, nr. 342.8. Afmeting: 32 - ...

Lot Meccano speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Twee dozen vol Hollands Meccano speelgoed met boekjes, uitgebreid. Circa 1930. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

Antiek kinderservies
Startprijs 20 EUR

Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...

5x Locs (o.a. Fleischmann)
Resultaat: 110 EUR

Lot van vijf locs. Onder andere; (1) Roco diesel loc 4155. (2) Roco loc 51232. (3) Fleischmann 55-4155 + (4) 39-103 + (5) DB 151 030-4. In ongeteste staat. In goede staat.

Antieke pop
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Gemerkt G.K. Circa 1910. Nr. 44/30. Met echt haar, gelede lichaam, oorgaten en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Oude/antieke pop
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen lederbalg pop. Gemerkt met David-ster en letter H daarin. Circa 1900. Nr. 377/10. Pop heeft echt haar, gelede lichaam en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Oude/antieke pop
Startprijs 130 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaap-ogen. Nr. 390. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Heubach Köppelsdorf pop, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Circa 1920. Nr. 342.0. Lichaam in verhouding te groot voor hoofd. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.

Oude/antieke pop
Startprijs 280 EUR

Grote antieke Duitse of Franse porseleinen pop. Circa 1910. 109-15 DEP. Met vast ogen, gelede lichaam en oorgaten. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met baby-lichaam en slaap-ogen. Nr. 342.6. Haarscheur hoofd. Afmeting: 48 cm. In redelijke staat.

Oude/antieke S.H. pop
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop. Circa 1910. Gemerkt S.H. David-ster en P.B. Nr. 914/12. Met gelede lichaam en slaapogen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Antiek poppenbed, 1900
Startprijs 140 EUR

Antiek metalen poppenbed met knoppen. Opklapbaar. Circa 1900. Afmeting: 42 x 32 x 56 cm. In goede staat.

Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 220 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorp. Nr. 342 - 6.5. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 275 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300/7. Circa 1920. Met slaap-ogen en baby-lichaam. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Drie Duitse porseleine poppen + theemuts
Resultaat: 100 EUR

Drie Duitse porseleinen poppen/speelgoed. Circa 1900 - 1930. Onder andere; porseleinen poppenbuste S.L. nummers. Porseleinen poppenbuste ongemerkt. Klein poppetje, nr. 36-11. En een theemuts met buste...

Acht delen opdraai-speelgoed van blik
Resultaat: 35 EUR

Acht delen oud blikken opdraai-speelgoed. Hoofdzakelijk China/Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

5x Locs (o.a. Fleischmann)
Resultaat: 130 EUR

Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.

Simon & Halby pop
Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse porseleinen Simon & Halby pop. Nr. 176. Circa 1925. Met gelede lichaam en slaapogen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Oude/antieke pop
Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met gelede lichaam en vaste ogen. Nr. 390. Circa 1920. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke pop
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met baby-lichaam. E. Sep. Nr. 23. Met slaap-ogen. Circa 1920. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke pop, 1920
Startprijs 240 EUR

Antieke Duitse Kammer & Reinhard, Simon & Halbig porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Nr. 126. Circa 1920. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Armand Marseille pop, 1920
Startprijs 170 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Armand Marseille pop
Startprijs 130 EUR

Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop. Nr. 390 N, A 5 M. Met slaap-ogen en gelede lichaam. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen pop
Startprijs 130 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorf. Circa 1920. Nr. 250.2 Thüringia. Met gelede lichaam. Chips bij ogen. Afmeting: 52 cm. In redelijke staat.

Simon & Halby/Kammer & Reinhardt pop
Startprijs 170 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Circa 1920. Kammer & Reinhardt en Simon & Halbig. Nr. 126. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke Duitse porseleinen pop
Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop. Kammer & Reinhardt + Simon & Halbig. Nr. 121. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Twee schildpad poppen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse celluloid schildpad poppen. Nr. 46. Circa 1960. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Schaakspel + bord
Startprijs 40 EUR

Natuurstenen schaakbord met kunststof schaakstenen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.

Lot Piko loc's en wagons
Resultaat: 110 EUR

Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...