Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Spinnewiel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Hollands polychrome beschilderd spinnewiel met mangel. Afmeting: 107 x 110 x 40 cm. In goede staat.

Eiken kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 39 x 97 x 12 cm. In goede staat.

Oude messing weegschaal
Resultaat: 50 EUR

Oude messing weegschaal met antieke gewichten. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Art Deco servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antiek keramieken dienblad
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits keramieken dienblad met vernikkelde omranding. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 55 x 34 x 4 cm. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 50 EUR

Bronzen kaarskandelaar met marmeren basement. Jugendstil-stijl, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Lot divers antiek (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek (6x). Bestaande uit: Parelmoer belijmde klok. Handgrip, hout, plated + parelmoer. Twee maal damesbeurs met parelmoer. Schildpad klapbril. Plus plated dekseldoos, China. Afmeting: 5 -...

Neo gotische plaquette
Resultaat: 50 EUR

Neo gotische eikenhouten plaquette met afbeelding van stier met vleugels. Polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: 37 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kaarskandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaren van messing met putti. Neo renaissance. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

4x Blauwe bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Vier blauw geglazuurde bloempotten. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 21 cm. In goede staat.

2 Marmeren coupes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Franse bronzen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Specerijen kastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.

Lot divers
Resultaat: 45 EUR

Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; tinnen kraantjeskan, twee blakers, vijzel en messing hanglamp. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.

Drie delen antiek koperwerk
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.

Twee Art Deco coupes, 1920
Resultaat: 45 EUR

Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Kleine antieke apothekerskast
Resultaat: 45 EUR

Kleine apothekerskast voor aan de wand. Met messing beslag. Circa 1900. Jugendstil. Eikenhout met notenhout. Afmeting: 44 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Twee antieke tablets, 1910
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

Vier antieke messing pannen
Resultaat: 45 EUR

Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Twee Perzische olielampen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Perzische olielampen van terracotta. Middeleeuwen. Bodemvondst. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, 1890
Resultaat: 40 EUR

Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1890. Majolica scherven gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.

Twee glas-in-lood lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.