Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 2.750 EUR

Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.

Zandstenen kapel
Resultaat: 1.400 EUR

Grote 19e eeuwse neo gotische zandstenen kapel met Maria beeld en annotatie 1807. Afmeting: 148 x 63x 35 cm. In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur vogel
Resultaat: 700 EUR

Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.
Resultaat: 650 EUR

Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke globe in houder, 1900
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke globe in eikenhouten houder. Frankrijk. Circa 1900. Globe physique, historique, politique. Gerard et Barrere Paris. Afmeting: 105 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Twee bronzen Charles Dix kandelaren
Resultaat: 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. 4-Lichts. Vuurverguld + gepatineerd. Circa 1850. Neo gotisch. Ongereinigd. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Zeldzame hanglamp (verguld)
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame grote vergulde bronzen hanglamp. 19e Eeuw. Kaarsenkroonluchter, 24-lichts. Later deels geëlektrificeerd. Met drie figuren, ranken en kristalglazen pegels. Afmeting: 85 x Ø 98 cm. In goede sta...

Stel Franse cassolettes, 1900
Resultaat: 550 EUR

Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Onyx zuil met draaiplateau, 1870
Resultaat: 450 EUR

Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Twee Franse bronzen kandelaren, 1860
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Duitse zonnewijzer
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...

Twee bronzen empire-stijl kandelaren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Christian Dior tas
Resultaat: 375 EUR

Oude Christian Dior tas. Parijs. Slangenleer in Cassis-kleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese jardiniere
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Gebrandschilderde lamp
Resultaat: 350 EUR

Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.

Antieke Brevete speeldoos
Resultaat: 350 EUR

Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...

18e Eeuws wortelnoten theekist
Resultaat: 350 EUR

Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.

Romeinse ring + fibula
Resultaat: 325 EUR

Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.

Antiek reclame bord
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands reclame bord. Eysink Rijwielen Amersfoort. Gelithografeerd. Circa 1930. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Art Deco-stijl wandlampen
Resultaat: 300 EUR

Twee Amsterdamse School wandlampen met achter-glas-schilderijen. Art Deco-stijl. Afmeting: 29 x 43 x 22 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen
Resultaat: 300 EUR

Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen (Iran)
Resultaat: 300 EUR

Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Antieke George Nilsson lamp
Resultaat: 275 EUR

Antieke Art Deco tinnen lamp. George Nilsson. Circa 1930. Olifant. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Antieke globe
Resultaat: 250 EUR

Antieke wereldglobe. Door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking van R.E. Kaltofen, Utrecht. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Columbus Verlag Berlin-Lichterfeld. Kleine beschadigingen maar acceptabel...

Antieke Diecast spaarpot, 1920
Resultaat: 250 EUR

Originele antieke Diecast missie spaarpot.ca 1920 Voor de missie koning Balthazar HAP. ZE. T. IE. Verso voor mijn melaatse arme negerkinderen etc. Afmeting: 15 x 13 x 13 cm. In zeer goede staat.

2x Raak Amsterdam plafonnieres
Resultaat: 250 EUR

Twee aluminium Raak Amsterdam plafonnieres. Model Yin Yang, type 1636. Vintage periode 1960. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Lot antieke terracotta figuren (9x)
Resultaat: 250 EUR

Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Verzameling Nishapur figuren (32x)
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1860
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren met marmeren basement. Floraal decor. Circa 1860. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Chris Le Roy tekenboeken
Resultaat: 250 EUR

Twee Chris Le Roy Art Deco tekenboeken. D. Noordhoff 1931 Groningen. Volledige tekenmethode voor de lagere school. Diverse lithografieën. Afmeting: 35 x 25 x 2 cm. In goede staat.

Zeven antieke Nishapur olielampen
Resultaat: 225 EUR

Zeven antieke geglazuurde Nishapur terracotta olielampen. Iran. 9e - 14e Eeuw. Bodemvondst. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Vier antiquarische boeken
Resultaat: 225 EUR

Vier antiquarische boeken. Perkament. 1x Anno 1763, Jus Canonicum Universum. 1x Anno 1750, R.P. Vincent II Houdry E Societate Jesu bibliotheka. 1x Jus Canonicum Universum Lara Methodo 1763. 1x R.P. Ho...

Twee kandelaren met onyx
Resultaat: 225 EUR

Twee vergulde Jugendstil kaarskandelaren met onyx. 4-Lichts. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Opgezette wildzwijn kop
Resultaat: 225 EUR

Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.

Twee antiquarische boeken
Resultaat: 220 EUR

Twee 17e eeuwse antiquarische boeken. Perkament. 1x Novissina praxis criminalis et civilis Anneli de Sarno, anno 1606. 1x Augustini Barbosae T.V.D. Lusitani protonotari apostolici, anno 1638. Afmetin...

Twee empire kandelaren, 1820
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese jardiniere
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Antieke plated kraantjeskan, 1800
Resultaat: 190 EUR

Antieke plated messing kraantjeskan met florale gravering. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

2x Iraanse Nishapur potten
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Iraanse terracotta geglazuurde Nishapur potten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Gerestaureerd. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.

Duitse Chanoeka kandelaar
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse neo-gotische messing Chanoeka kaarskandelaar. Zevenarmig. Met ranken en fratzen decor. Circa 1920. Armen zijn demonteerbaar. Afmeting: 45 x 48 x 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese bronzen fotolijsten
Resultaat: 180 EUR

Twee Chinese bronzen fotolijsten met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21,5 x B 26 cm. In goede staat.

Lot antieke gewichten (9x)
Resultaat: 180 EUR

Lot van negen antieke bronzen gewichten. 20 gram tot 10 kilo. Afmeting: 2 - 17 cm. In goede staat.

Twee-delige marmeren piedestal
Resultaat: 180 EUR

Oude/antieke marmeren piedestal. Twee-delig. Eerste helft 20e eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.

3x Emaille borden
Resultaat: 170 EUR

Drie originele Hollandse oude emaille reclame schilden. Rijwielen, Bovag, Erkend bromfietshandelaar. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 28 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

13x Perzische weefgetouw gewichten
Resultaat: 170 EUR

Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Lot Iraans Nishapur glaswerk
Resultaat: 170 EUR

Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot Iraans Nishapur glaswerk
Resultaat: 170 EUR

Lot divers Nishapur glaswerk. Iran. Bodemvondsten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 1,5 - 10 cm. In goede staat.

Zes-delgie messing haardset
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse messing haardset met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Zes-delig. Afmeting: 121 x 43 x 41 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse vergulde barometer met thermometer. Jugendstil. Met Jugendstil keramieken plaquette. In Alphonse Mucha-stijl. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke Duitse camera, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse notenhouten Ibsor D.R.P. camera met lens Hugo Meijer & Co. Görlitz. Circa 1900. Afmeting: 16 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Japanse bronzen lampenvoet met salamander
Resultaat: 160 EUR

Japanse bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Twee messing kaarskandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee neo gotische (kerkelijke) messing kaarskandelaren. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

4-Delige tuintafelset van beton
Resultaat: 160 EUR

Vier-delige tuintafelset van beton. Eind 20e Eeuw. Bestaande uit: drie banken van H 46 x 125 x 35 cm. + een ronde tuintafel op voet, gedecoreerd met druivenrank. Afmeting: Ø 100 x H 75 cm. In goede s...

Speeldoos in chaletvorm
Resultaat: 150 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1900. Twee melodieën in dak. Speelt bij openen. Goed spelend. Afmeting: 17 x 27 x 40 cm. In goede staat.

Antieke telefoon, 1910
Resultaat: 150 EUR

Antieke notenhouten telefoon. Siemens & Haiske A.G. Circa 1910. Duitsland. Afmeting: 67 x 24 x 20 cm. In goede staat.

Georg Jensen dekselpan
Resultaat: 150 EUR

Georg Jensen Design Denmark rood-koperen dekselpan met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 21 cm. In goede staat.

Vier antieke knotsuiteinden t.b.v. slagwapen
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.

Lot tin (7x)
Resultaat: 150 EUR

Lot oud/antiek tin. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: zoutstrooiers, brandewijnkom, schalen, maat. Afmeting: 7 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke lepelrekken
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke lepelrekken met tinnen lepels. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

19e Eeuwse kinderwagen
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse kinderwagen met originele polychromie. Verstelbaar in lig + zit houding. Lederen kap iets beschadigd. Afmeting: 127 x 125 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse vaas
Resultaat: 150 EUR

Antieke zware compositie metalen vaas. Frankrijk. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2 Opaline petroleumlampen
Resultaat: 150 EUR

Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Amsterdamse kraantjeskan met stadswapen
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame kopergeslagen Amsterdamse kraantjeskan met stadswapen en drie kranen. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Bronzen Art Deco Heilig kruis, 1930
Resultaat: 140 EUR

Bronzen Art Deco, Amsterdamse School-stijl Heilig kruis met coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Hollandse theestoof, 1800
Resultaat: 140 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize theestoof met intarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Afmeting: 52 x 31 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Verzameling Duits Not-Geld 1914-1924
Resultaat: 140 EUR

Duits album met vierhonderd biljetten noodgeld. 1914 - 1924. Afmeting: 33 x 22 x 3 cm. In zeer goede staat.

Twee antieke worteldoeken, 1900
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke worteldoeken. Handgeweven. Circa 1900. Afmeting: 140 - 143 cm. In goede staat.

Engelse Fitzroy kwikbarometer
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

18e Eeuws houtsnijwerk
Resultaat: 130 EUR

Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.

Lot kandelaren (13x)
Resultaat: 130 EUR

Lot met dertien antieke Engelse messing kaarskandelaren. Divers. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Antieke klankschaal Ø 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

Tibetaanse bronzen klankschaal met geëtst decor en lotusbloem op de bodem. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Franse bronzen tazza
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen tazza met guirlandes. Afmeting: 15 x 26 x 1,5 cm. In goede staat.

Houtgestoken Heilig kruis
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken Heilig kruis met lindenhouten gesneden corpus. Neo gotisch met ranken en draken. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Twee design stalampen
Resultaat: 130 EUR

Twee 80-er jaren design stalampen. 1x groot met marmeren voet, verstelbaar. 1x wit met bol. Afmeting: H 127 - 183 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 130 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 41 cm. In goede staat.

Twee kaarskandelaren
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaren. Historisme. 1x Messing. 1x Compositie metaal. Afmeting: H 44 - 59 cm. In goede staat.

17e Eeuws antiquarisch boek 1699
Resultaat: 130 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Commentarius in Concordian Evangelican. In perkamenten band. 1699. Lichte beschadigingen. Afmeting: 8 x 21 x 27 cm. In goede staat.

4x Kerstboomstandaard
Resultaat: 120 EUR

Vier antieke gepolychromeerde ijzeren kerstboomstandaards. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Presenteertablet met vlinders, 1930
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten presenteertablet met intarsia en tropische vlindervleugels achter glas. Circa 1930. Afmeting: 46 x 28,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws kerkelijk offerblok
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws eikenhouten kerkelijk offerblok. Gepolychromeerd. Met origineel beslag. Afgesloten, sleutel mist... Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Antieke bureaubarometer, 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke Nederlandse bureau barometer van messing. Amor op schip. Circa 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Twee bronzen penkandelaren
Resultaat: 120 EUR

Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Franse plafonniere, 1920
Resultaat: 120 EUR

Franse Art Deco persglazen plafonniere van Degue met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.

Antieke likeurkelder met glaswerk
Resultaat: 120 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...

Porseleinen petroleumlamp
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.

Antieke missie spaarpot
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Hollandse missie spaarpot met knikkend hoofd. Gips of terracotta. Originele polychromie + opschrift god loone li. Circa 1900. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Antiek Frans draaispit, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.

Portre Montre
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten portre montre met brons. Zakhorloge deco defect. Afmeting: 36 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Gestoken tafelschaal, 1920
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse vruchtenhouten gestoken tafelschaal met kabouter. Circa 1920. Afmeting: 32 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur bronzen knots of flacon
Resultaat: 100 EUR

Antieke Nishapur bronzen knots, of mogelijk flacon. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In goede staat.

Engelse likeurkelder
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Engelse likeurkelder met koperbeslag, monogram en London. Zonder inhoud. Circa 1880. Afmeting: 35 x 36 x 27 cm. In goede staat.

2x Colombiaans dodenmasker
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Colombiaanse terracotta gegoten dodenmaskers op standaard. Afmeting: 38 x 22 x 19 cm./25 x 19 x 18 cm. In goede staat.

Vier dekseldozen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke dekseldozen. Onder andere; tweemaal Volkskunst. Circa 1900. Eén maal Art Deco met intarsia. Eén maal met floraal decor. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.