Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot glaswerk
Startprijs 40 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Lot antiek kristal (9x)
Startprijs 40 EUR

Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Copier glazen schaal
Startprijs 50 EUR

Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen (Leerdam?)
Startprijs 50 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x George Sand 'Portieux' kristalglas
Startprijs 50 EUR

Vier delen George Sand 'Portieux' glaswerk. Kristalglas. Twee-kleurig. Bestaande uit: Tablet en drie bekers. 1890 - 1919. Minimale chips tablet. Afmeting: 10,5 - 30 cm. In goede staat.

Modern glazen object
Startprijs 50 EUR

Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Lot kristalglas (divers)
Startprijs 50 EUR

Zes oude/antieke kristalglazen karaffen. Drie met stop. 20e Eeuw. Chip mogelijk. Afmeting: H 22 - 41 cm. In goede staat.

Kristallen dekselcoupe
Startprijs 50 EUR

Facetgeslepen kristallen dekselcoupe. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Kristalglazen vaas
Startprijs 50 EUR

Grote ruit-geslepen kristalglazen vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 21 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur
Startprijs 50 EUR

Glazen sculptuur in Murano-stijl. Paddestoel-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Set gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Startprijs 50 EUR

Grote glazen groen/witte fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Startprijs 50 EUR

Grote geplooide roze fruitschaal van glas met zwarte rand. 21e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 44 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, Verliefd paar
Startprijs 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Verliefd paar. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Startprijs 60 EUR

Grote moderne geplooide glazen vaas. Oranje/blauw/groen/rood kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Set glazen vazen
Startprijs 60 EUR

Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

Drie glazen vazen
Startprijs 60 EUR

Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.

A.D. Copier schaal 'Serica'
Startprijs 70 EUR

Grote Leerdam glazen Serica (nr. 70) schaal uit 1946. Amber-kleurig met tin-craquelé. Gemerkt A.D. Copier. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.

A.D. Copier spijkervaas, 1950
Startprijs 70 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Grote mondgeblazen schenkkan
Startprijs 80 EUR

Grote mondgeblazen glazen schenkkan met noppen. Renaissance-stijl. Circa 1900. Italië? Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, Vrouw met hoed
Startprijs 80 EUR

Moderne glazen sculptuur. Vrouw met hoed. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 20 x 21 cm. In goede staat.

Twee antieke glazen vazen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Karaf, koning Gustaf Zweden.
Startprijs 80 EUR

Een met etswerk gegraveerde karaf met stop voorzien van gravure: Gustaf Adolf Sveriges Konung. 9x7,5x20cm. In goede staat

Antieke B. Bayerl vaas
Startprijs 100 EUR

Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.