Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier Roemer glazen
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

WMF Myra-kristall vaas 1900
Resultaat: 120 EUR

Antieke iriserende glazen Jugendstil vaas. Blauw-groen iriserend. WMF Myra-Kristall. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Mondgeblazen knijpfles + glas
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.

Set glazen hanen
Resultaat: 90 EUR

Twee Murano-stijl glazen hanen. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

9x Kristal-glazen figuren o.a. Swarovski
Resultaat: 90 EUR

Negen kristal-glazen figuren, onder andere Swarovski + ongemerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Antieke Goldberg vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke glazen Goldberg vaas. Carl Goldberg. 1858- 1945. Bohemen. Met floraal decor en goudrand. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Murano-stijl pelikaan
Resultaat: 80 EUR

Moderne glazen pelikaan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Set glazen vogels
Resultaat: 70 EUR

Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antiek muizenflesje
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, Flamingo
Resultaat: 60 EUR

Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Glazen uil
Resultaat: 60 EUR

Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Twee Gallé-stijl vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve Gallé-stijl glazen vazen met floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas in Murano-stijl
Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen plooivaas in Murano-stijl. Geel/blauw/rood/groen kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

2 Glazen Presse-papier
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano? Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Boheems glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Boheems glaswerk. 1x Blauw glazen theelicht, minimale chip. 1x Robijnrode vaas, twee chips. Facet geslepen. Afmeting: H 10 - 20 cm. In redelijke staat.

Franse Lalique vaas
Resultaat: 50 EUR

Franse kristalglazen vaas van Lalique. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,2 cm. In goede staat.

Twee opaline glazen pijpvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Glanzen pelikaan
Resultaat: 50 EUR

Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, Vis
Resultaat: 50 EUR

Grote Murano-stijl vis. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 10 x 20 cm. In goede staat.

Vier delen oud glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

IJs-emmer + shaker
Resultaat: 40 EUR

Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Lot kristal (5x)
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke glazen dekselpot, 1915
Resultaat: 25 EUR

Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.