Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
237 Resultaten
Kavel: 4000

Vitrinekast

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4001

Duits barok pronkkabinet

Startprijs 2.200 EUR

Antiek Duits pronkkabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Diverse houtsoorten fineer + inlegwerk. Mooi binnenwerk met veel lades. Met origineel beslag. Afmeting: 208 x...


Kavel: 4002

Mahonie linnen kabinet

Startprijs 1.200 EUR

Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...


Kavel: 4003

Mahonie boekenkast

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten boekenkast met verstelbare schappen en twee lades. Uitneembaar. Afmeting: 210 x 130 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4004

Hollandse zilverkast, 1850

Resultaat: 450 EUR

Hollandse Willem III zilverkast in Horrix-stijl met gebogen glas en spiegels. Circa 1850. Afmeting: 200 x 86 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4005

Noten hoekkast, 1760

Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok, Louis Quinze hoekkast met vier deuren. Twee-delig. Circa 1760. Afmeting: 235 x 135 x 65 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4006

Dänziger kast

Resultaat: 3.250 EUR

Grote antieke uitneembare Duitse eikenhoten Dänziger pronkkast (koopmanskast). Historisme. Circa 1900. Met bastionpanelen, snijwerk met figuren/ranken et cetera. Afmeting: 245 x 270 x 98 cm. In goede ...


Kavel: 4007

Zeldzame vitrinekast met marqueterie

Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4008

Hollandse porseleinkast

Startprijs 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.


Kavel: 4009

Antiek barok secretaire

Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4010

Twee wandconsoles met inleg

Startprijs 900 EUR

Twee Noord-Afrikaanse houten wandconsoles met been-inleg en verborgen lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 31 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4011

Hollands kabinet

Startprijs 1.200 EUR

Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.


Kavel: 4012

Drents schrijfkabinet

Startprijs 800 EUR

18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4013

Engelse schrijftafel

Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken, dubbelzijdige (partnerdesk) schrijftafel met lades en groen schrijfleer. Afmeting: 77 x 102 x 151 cm. In goede staat.


Kavel: 4014

Hollandse kussenkast

Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.


Kavel: 4015

Schwarzwalder piedestal

Startprijs 400 EUR

Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4016

Eiken vitrine

Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4017

Eiken barok secretaire

Resultaat: 200 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4018

Twee nachtkastjes met marqueterie

Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse nachtkasten met floraal intarsia/marqueterie, blad, zijkanten + deuren. Eén antiek slot, ander verwijderd. Afmeting: 53 x 38 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4019

Twee ladenkasten

Startprijs 300 EUR

Twee ladenkasten in Louis Seize-stijl. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten/intarsia. Afmeting: 77 x 60 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4020

Engels kabinet

Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kabinetkast met getoogde panelen en driekwart zuilen. Vier lades in onderstuk, vier lades achter deuren bovenin. Twee-delig. Afmeting: 213 x 133 x 60 cm. In goede staa...


Kavel: 4021

Engels schrijfbureau

Startprijs 300 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Draaistoel (Venetiaans)

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Venetiaanse gondel-vormige draaistoel van notenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 115 x 100 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 4023

Empire penantkast

Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.