Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame piedestal, 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.

Wandtafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.

Franse vitrine
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...

Franse bijzettafel met intarsia
Resultaat: 100 EUR

Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.

Hutkoffer
Resultaat: 25 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.

Hollands secretaire (wortelnoten)
Resultaat: 400 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 225 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 113 x 120 x 56 cm. In goede staat.

Ovale mahonie tafel
Resultaat: 150 EUR

Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken broodspinde
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.

Halspiegel met console, 1890
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met volle zuilen + console. Circa 1890. Afmeting: 164 x 92 x 25 cm. / 228 x 92 x 25 cm. In goede staat.

Engelse-stijl lectuurhouder
Resultaat: 90 EUR

Lectuurhouder in Engelse-stijl. Mahoniehout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Afmeting: H 186 x B 84 cm. In goede staat.

Eiken barok commode
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.

Antieke kussenkast, 1880
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...

Franse etagere, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse notenhouten etagere met lade, volle zuilen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 192 x 86 x 47 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.

Eiken secretaire, 1840
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten boeren secretaire. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 140 x 92 x 42 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.

Eikenhouten 1-deurs kast
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kast gemaakt van 17e eeuwse renaissance panelen. Eén-deurs met laden. Afmeting: 150 x 75 x 51 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten hoekvitrinekast met bandintarsia. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 69 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie spiegelbonheur
Resultaat: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse fauteuil
Resultaat: 200 EUR

Oude Engelse arm-fauteuil met cognac-lederen bekleding en koperen nagels. Afmeting: 100 x 70 x 68 cm. In goede staat.