Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten linnen kabinet
Startprijs 800 EUR

Hollands wortelnoten linnen kabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 252 x 200 x 65 cm. In goede staat.

Empire penantkast
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.

Draaistoel (Venetiaans)
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Venetiaanse gondel-vormige draaistoel van notenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 115 x 100 x 63 cm. In goede staat.

Engels schrijfbureau
Startprijs 300 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.

Engels kabinet
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kabinetkast met getoogde panelen en driekwart zuilen. Vier lades in onderstuk, vier lades achter deuren bovenin. Twee-delig. Afmeting: 213 x 133 x 60 cm. In goede staa...

Twee ladenkasten
Startprijs 300 EUR

Twee ladenkasten in Louis Seize-stijl. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten/intarsia. Afmeting: 77 x 60 x 41 cm. In goede staat.

Twee nachtkastjes met marqueterie
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse nachtkasten met floraal intarsia/marqueterie, blad, zijkanten + deuren. Eén antiek slot, ander verwijderd. Afmeting: 53 x 38 x 38 cm. In goede staat.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.

Eiken vitrine
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.

Schwarzwalder piedestal
Startprijs 400 EUR

Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.

Engelse schrijftafel
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken, dubbelzijdige (partnerdesk) schrijftafel met lades en groen schrijfleer. Afmeting: 77 x 102 x 151 cm. In goede staat.

Drents schrijfkabinet
Startprijs 800 EUR

18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.

Hollands kabinet
Startprijs 1.200 EUR

Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.

Twee wandconsoles met inleg
Startprijs 900 EUR

Twee Noord-Afrikaanse houten wandconsoles met been-inleg en verborgen lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 31 x 40 cm. In goede staat.

Antiek barok secretaire
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Zeldzame vitrinekast met marqueterie
Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.

Dänziger kast
Resultaat: 3.250 EUR

Grote antieke uitneembare Duitse eikenhoten Dänziger pronkkast (koopmanskast). Historisme. Circa 1900. Met bastionpanelen, snijwerk met figuren/ranken et cetera. Afmeting: 245 x 270 x 98 cm. In goede ...

Noten hoekkast, 1760
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok, Louis Quinze hoekkast met vier deuren. Twee-delig. Circa 1760. Afmeting: 235 x 135 x 65 cm. In goede originele staat.

Hollandse zilverkast, 1850
Resultaat: 450 EUR

Hollandse Willem III zilverkast in Horrix-stijl met gebogen glas en spiegels. Circa 1850. Afmeting: 200 x 86 x 41 cm. In goede staat.

Mahonie boekenkast
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten boekenkast met verstelbare schappen en twee lades. Uitneembaar. Afmeting: 210 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie linnen kabinet
Startprijs 1.200 EUR

Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...

Duits barok pronkkabinet
Startprijs 2.200 EUR

Antiek Duits pronkkabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Diverse houtsoorten fineer + inlegwerk. Mooi binnenwerk met veel lades. Met origineel beslag. Afmeting: 208 x...