Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Dänziger kast 4006
Dänziger kast

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4000
Vitrinekast

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zeldzame vitrinekast met marqueterie 4007
Zeldzame vitrinekast met marqueterie

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen secretaire 4049
Dubbel gebogen secretaire

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zeldzame piedestal, 1900 4151
Zeldzame piedestal, 1900

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Noten hoekkast, 1760 4005
Noten hoekkast, 1760

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antieke Engelse linnenkast 4162
Antieke Engelse linnenkast

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780 4201
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antieke Franse vitrinekast 4205
Antieke Franse vitrinekast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Secretaire met opstand, 1860 4035
Secretaire met opstand, 1860

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Hollandse zilverkast, 1850 4004
Hollandse zilverkast, 1850

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Massief eiken 2-deurs kast 4212
Massief eiken 2-deurs kast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engelse kaptafel 4142
Engelse kaptafel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollands secretaire (wortelnoten) 4185
Hollands secretaire (wortelnoten)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse vitrine van rozenhout 4191
Franse vitrine van rozenhout

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken broodspinde 4157
Eiken broodspinde

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Stel Art Deco nachtkasten 4160
Stel Art Deco nachtkasten

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Hollandse renaissance kast 4086
Hollandse renaissance kast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse kussenkast 4014
Hollandse kussenkast

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee vergulde spiegels 4026
Twee vergulde spiegels

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Mahonie boekenkast 4003
Mahonie boekenkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse schrijftafel 4013
Engelse schrijftafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
17e Eeuwse kistkast 4089
17e Eeuwse kistkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2-Deurige mahonie kast 4097
2-Deurige mahonie kast

Resultaat:

300 EUR