Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
196 Resultaten
Kavel: 6000

Twee antieke tegeltableau's

Startprijs 350 EUR

Twee antieke 6-pas polychrome tegeltableau's met spreuken. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6001

Duits Meissen deelservies

Resultaat: 300 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...


Kavel: 6002

Duits Meissen deelservies

Resultaat: 250 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies met decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, zes kop en schotels, vaas, tablet, zes gebaksborden. Minimale chip mogelijk. A...


Kavel: 6003

Duits Meissen deelservies

Resultaat: 275 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: mokka-kan, schaal, twee roomkannen, sauciere, vier petit four schalen, vier grote borden, vier kleine borde...


Kavel: 6004

Grote antieke Delftse plaquette

Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 6005

Twee tegeltableau's

Startprijs 170 EUR

Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6006

Majolica zuil

Startprijs 120 EUR

Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

Meissen chocolade schenkkan

Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen chocolade-schenkkan met floraal decor. Marcolini. Tuit voorzien van messing. Restauraties. Afmeting: 18 x 25 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 6008

Frans Limoges inktstel

Startprijs 300 EUR

Frans Limoges porseleinen inktstel met floraal/goud decor en bronzen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 30 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6009

Duits Meissen figuur, Mops hond

Startprijs 300 EUR

Duits Meissen figuur. Mops hond. 20e Eeuw. Afmeting: 4 cm. In goede staat.


Kavel: 6010

3-Delig klokkenstel

Startprijs 2.400 EUR

Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

Italiaanse schaal

Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Italiaans fayence schaal met Romeins figuur met lyra en Korinthische zuil. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

Majolica buste

Resultaat: 160 EUR

Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6013

Zeldzame Dresden porseleinen Foo-hond

Startprijs 500 EUR

Zeldzame grote Duitse Dresden porseleinen Foo-hond met gouden halsband. Genummerd C.62671. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 31 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

Delfts blauwe klok

Startprijs 475 EUR

19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

Twee Delftse borden Ø 22,5 cm.

Startprijs 400 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Eén bord met lichte randglazuur schade. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6016

6-Pas tegeltableau

Startprijs 600 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels in lijst. Haven afbeelding. Enkele chips. Afmeting: H 39 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6017

Delftse knobbelvaas, H 32 cm.

Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6018

Lot Herend porselein

Resultaat: 375 EUR

Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...


Kavel: 6019

Velsen vaas, H 12 cm.

Startprijs 600 EUR

Hollandse keramieken Velsen blokjes vaas. Art Deco. Schilder V.V. - K.T.P. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. Minimale chip. In goede staat.


Kavel: 6020

Velsen vaas, H 18 cm.

Startprijs 250 EUR

Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 6021

Majolica vaas

Resultaat: 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 6022

Majolica bloempot Ø 29 cm.

Startprijs 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 6023

Twee majolica bloempotten

Startprijs 70 EUR

Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.