Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

24x Bijbelse tegels
Resultaat: 700 EUR

Lot van 24 stuks antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Tien delen Herend porselein
Resultaat: 350 EUR

Lot met tien delen (schalen) Herend porselein. Handbeschilderd met paars/roze bloem decor. De randen van alle schalen met gevlochten decor. Geheel bestaand uit drie ovale schalen, 22 x 17 cm. Eén deks...

8x Hummel figuren
Resultaat: 275 EUR

Lot van 8 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 13 t/m 15 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (17x)
Resultaat: 250 EUR

Lot met 17 delen Herend porselein. Handbeschilderd met paars bloem decor. Onder andere; drie potten op vierkantige voet met leeuwenpoten. 1x H 19 x Ø 20 cm. 1x H 10,5 x Ø 21 cm. 1x H 8 x Ø 7 cm. Twee ...

15x Hummel figuren
Resultaat: 250 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14 - 6 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein
Resultaat: 375 EUR

Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...

Medische buste 'Phrenology'
Resultaat: 80 EUR

Medische buste van porselein 'Phrenology'. By L.N. Fowler. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

6x Hummel figuren
Resultaat: 325 EUR

Lot van 6 Hummel figuren. Onder andere: First love, April shower, Am scheideweg, twee dansende meisjes, twee beeldjes met tekst. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

10x Hummel figuren
Resultaat: 275 EUR

Lot van 10 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 15 - 9 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

Makkum Tichelaar fruittest
Resultaat: 100 EUR

Twee-delige achtkantige handbeschilderde blauw-witte fruittest. Gemerkt Makkum Tichelaar 900 schilder dJ. Afmeting: 16 x 16 x 5 cm. In goede staat.

15x Hummel figuren
Resultaat: 250 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14,5 - 8,5 cm. In goede staat.

15x Hummel figuren
Resultaat: 160 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 - 6,5 cm. In goede staat.

15x Hummel figuren
Resultaat: 160 EUR

Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Diverse figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 21,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Majolica buste
Resultaat: 160 EUR

Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel met Iznik tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Antieke smeedijzeren bijzettafel met zes-pas Turks Iznik tegeltableau. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 42 x 52 x 37 cm. In goede staat.

Zwart porseleinen trekpot
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

9 Delen keramiek, divers
Resultaat: 35 EUR

Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Grenzhausen kan
Resultaat: 30 EUR

Grote Duitse historisme steengoed Grenzhausen kan. Circa 1880. Handvat gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In matig/redelijke staat.

Twee Franse theebussen
Resultaat: 140 EUR

Twee oude/antieke Franse Sevres porseleinen theebussen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Afmeting: 13 x 11 x 6 cm. In goede staat.

Lot porselein (Hummel/Limoges)
Resultaat: 170 EUR

Lot divers porselein. Goebel. Bestaande uit: Maria met kindje Jezus. Non, gesigneerd Krobek 1967. Limoges ei. Wijwaterbak. Los bordje en een kalender bord (= 62 x 26 cm.). In goede staat.

Verzameling Hummel borden + hangkast
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten hangvitrine vol met 25 stuks Goebel borden en 5x Goebel Engels. 20e Eeuw. Afmeting kastje: H 73 x B 69 x D 20 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel, 1890
Startprijs 60 EUR

Drie-delig Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 35 cm. In goede staat.