Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
29 Resultaten
Kavel: 2700

Antieke gotische bijl

Startprijs 900 EUR

Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2701

3x Indonesische kris

Startprijs 200 EUR

Drie oude Indonesische krissen met figuren decor in handvaten. Afmeting: L 46 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 2702

3x Indonesische kris

Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 42 - 49 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Kruisboog (naar oud voorbeeld)

Startprijs 350 EUR

Oude/antieke mahoniehouten kruisboog naar oud voorbeeld. Mooie kopie, met bewerkt ijzer en messing. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staa.t


Kavel: 2704

Bajonet met bronzen heft

Resultaat: 80 EUR

Antieke bajonet met bronzen heft. Nr. 17. 19e Eeuw. Afmeting: L 54,7 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Lot medailles

Resultaat: 60 EUR

Lot diverse oude medailles. Europa. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

2x Antieke kruithoorn

Startprijs 100 EUR

Twee antieke kruithoorns. 1x Hoorn met messing. 1x Messing met jachthond + vogels. Afmeting: 15,5 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

3x Indonesische kris

Resultaat: 130 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 48 - 51 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

3x Indonesische kris

Resultaat: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 49 - 63 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

3x Indonesische kris

Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Zeldzaam vuursteen pistool

Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool. Met koper beslagen + graveringen. Haan ontspant te snel. Verder in goede staat. Afmeting: L 36 cm.


Kavel: 2711

3x Indonesische kris

Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 35 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

3x Indonesische kris

Resultaat: 120 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 28 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

3x Indonesische kris

Resultaat: 120 EUR

Drie oude Indonisische krissen. Plated of Djokja. Afmeting: L 47 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Antieke Amerikaanse Colt - New York

Resultaat: 550 EUR

Antieke Amerikaanse Colt - New York. Starr Arms New York. January 1856. Vergrendeling mist, verder in goede staat. Afmeting: L 34 cm.


Kavel: 2715

Twee revolvers

Resultaat: 800 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Antiek vuursteen pistool

Resultaat: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

Penvuur pistool

Resultaat: 300 EUR

Antieke penvuur pistool met leeuwenkop op kolf + kopergravering landschap en boot decor. Engeland? Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.


Kavel: 2718

Drie antieke penvuur pistolen

Resultaat: 225 EUR

Drie antieke penvuur pistolen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 19 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Koppel pistolen

Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse koppel pistolen met penvuur en octagonale loop. Eén veer lam. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

Lot met Duitse (dienst)petten (9x)

Resultaat: 110 EUR

Lot van negen Duitse (dienst)petten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

Messing kruithoorn

Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse messing kruithoorn met afbeelding van kanon + vaandels. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Antiek vuursteen pistool

Resultaat: 380 EUR

Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Frankrijk. A. Croixle a Coutange ingegraveerd. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Drie pistolen + donderbus

Resultaat: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.