Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Amerikaanse Colt - New York
Resultaat: 550 EUR

Antieke Amerikaanse Colt - New York. Starr Arms New York. January 1856. Vergrendeling mist, verder in goede staat. Afmeting: L 34 cm.

Twee revolvers
Resultaat: 800 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Japanse katana
Resultaat: 300 EUR

Antieke Japanse katana met decor van karaktertekens en draak. Met vergulding. Nr. 40 - 27. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 86 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Resultaat: 140 EUR

Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 49 - 63 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 130 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 48 - 51 cm. In goede staat.

Lot medailles
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse oude medailles. Europa. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Vier trompetten
Resultaat: 80 EUR

Vier oude/antieke blaasinstrumenten, trompetten. Afmeting: L 25 - 45 cm. In goede staat.

Messing kruithoorn
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse messing kruithoorn met afbeelding van kanon + vaandels. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.

Lot met Duitse (dienst)petten (9x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van negen Duitse (dienst)petten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Koppel pistolen
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse koppel pistolen met penvuur en octagonale loop. Eén veer lam. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.

Penvuur pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke penvuur pistool met leeuwenkop op kolf + kopergravering landschap en boot decor. Engeland? Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Antiek vuursteen pistool
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Indonisische krissen. Plated of Djokja. Afmeting: L 47 - 48 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 28 - 54 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 35 - 48 cm. In goede staat.

Zeldzaam vuursteen pistool
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool. Met koper beslagen + graveringen. Haan ontspant te snel. Verder in goede staat. Afmeting: L 36 cm.

3x Indonesische kris
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 42 - 49 cm. In goede staat.

Drie dubbelloopse penvuur pistolen
Resultaat: 250 EUR

Drie antieke dubbelloopse penvuur pistolen. Circa 1800. Enige spanveren defect. Verder in goede staat. Afmeting: L 19 - 22 cm.

Drie pistolen + donderbus
Resultaat: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Resultaat: 380 EUR

Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Frankrijk. A. Croixle a Coutange ingegraveerd. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Drie antieke penvuur pistolen
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke penvuur pistolen. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 19 - 20 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.