Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
863 Resultaten
Kavel: 7000

Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7001

Bronzen tempelwachter

Resultaat: 5.500 EUR

Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

Grote Kanton kom op console

Startprijs 1.500 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Met houtgestoken originele console/hocker. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 16 x Ø...


Kavel: 7003

Chinese Wanli vaas, H 43,5 cm.

Startprijs 2.000 EUR

Zeer grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Wanli vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 43,5 cm. In matige staat.


Kavel: 7004

Antieke Wucai pot

Startprijs 2.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wucai pot met floraal decor. Afmeting: 26,5 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Grote boeddha

Startprijs 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7006

Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.

Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren bij rijtuig decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

Bronzen wierookbrander Zitan

Resultaat: 3.000 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met slangen decor en karaktertekens + houtgestoken console van Zitan hout. Afmeting: 9,5 x 16,5 x 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7008

Chinese kop/schotel

Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7009

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7010

Antieke Chinese wandtegel

Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen wandtegel met floraal/goud decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 20 x 20,1 x 0,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

Chinees Familie Rose bord

Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met paradijsvogel/landschap/goud decor. Gecontourneerd. Minimale chips. Afmeting: 22,6 x 22,6 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7012

Familie Rose bord Ø 25,8 cm.

Startprijs 400 EUR

Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7013

17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm.

Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7015

Drie Chinese kop/schotels

Resultaat: 200 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Twee schotels chip, één schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 12,8 cm. In redel...


Kavel: 7016

Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.

Startprijs 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Antiek Chinees bronzen Ming figuur

Resultaat: 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 7018

Twee Chinese borden Ø 21,7 cm.

Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén haarlijn? (bakfout). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.

Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/oude man decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7020

17e Eeuwse ghendi schenkkan met zilverwerk

Resultaat: 350 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor en Djokja zilveren montuur. Bovenrand schade + schade aan tuit. Afmeting: H 25,5 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7021

Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat: 375 EUR

Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier koppen + drie schotels met mandarijn decor. Eén kop chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7022

Vier Chinese melk/bloed kopjes

Resultaat: 100 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Melk en bloed/tuin/goud decor. Drie kopjes haarlijnen + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7023

Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.