Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen tempelwachter
Resultaat: 5.500 EUR

Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander Zitan
Resultaat: 3.000 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met slangen decor en karaktertekens + houtgestoken console van Zitan hout. Afmeting: 9,5 x 16,5 x 13,5 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat

Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.

Chinese maanvaas, H 33,5 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.

Li Manfeng, Hondjes in landschap
Resultaat: 1.700 EUR

Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Chinese borden
Resultaat: 1.600 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 16,1 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met reliëf floraal decor en rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 16,1 cm. In goede staat.

Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen Ming figuur
Resultaat: 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas met oren, H 39 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 x B Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 20,2 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk en perzik-ranken decor. Wanli merkteken. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met Chinese goden/herten in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 50 cm.
Resultaat: 1.250 EUR

Zeer grote octagonale Chinees porseleinen vaas met karaktertekens/figuren decor. Afmeting: H 50 x Ø 41 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen scepter
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose scepter met floraal/vleermuis/goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote Kanton kom
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Afmeting: H 15,5 x Ø 36,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose maanvaas, H 27,2 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap/herten/vleermuis/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinees Kantonees klokkenstel, 1860
Resultaat: 1.100 EUR

Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...

17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.

Familie Rose dekselkom Ø 11 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met bloem/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 59 x Ø 39 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur schotel Ø 19 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 12 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fijn gedecoreerd floraal/perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 33,7 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Okergeel glazuur + reliëf draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 33,7 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met coulissen/geisha/floraal decor. Afmeting: H 29 - 31 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose kommen Ø 25 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 29,9 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Fijn gedecoreerd met floraal/figuren/goud/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 29,9 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met ruiter/figuur in rivier decor + goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka
Resultaat: 800 EUR

19e Eeuwse Tibetaanse tangka. Zijde + beschildering. Mooie kwaliteit, gedetailleerd. Afmeting: 99 x 74 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen-vaas, H 45 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Kapitale Queng Lung kom Ø 28,7 cm.
Resultaat: 800 EUR

Kapitale Chinees porseleinen Queng Lung kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 28,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kantonese vazen, H 45,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met Chinese goden en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Vaas met draken decor
Resultaat: 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese kop/schotel
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 19,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met neanderende omranding en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 32,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met roze strik. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 30 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 22 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/draken decor. Ten behoeve van gebedsketting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 22 cm.

Chinese pot Ø 20 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Grote Chinenes schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 22,8 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 25,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met floraal/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 25,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen
Resultaat: 650 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Chinese tazza met draken decor Ø 21 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen tazza met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 43,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 43,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 43 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese gele drakenkom Ø 15,1 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,1 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte knobbelvaas
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel, H 32 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/fruit decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese theedoos + kom
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinese theedoos met parelmoer belijmd. Theecompartiment + theekop + deksel. Chip. Afmeting: 13,5 x 24 x 14,5 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese Familie Verte schotel Ø 42,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met hoogwaardigheidsbekleder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 42,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 550 EUR

Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas/lampenvoet
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas. Lampenvoet met draken decor en ribben. Gaatje voor snoer in bodem(merk).ca 1900 Verder goed. Afmeting: 31,5 x Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met groen theeglazuur en vissen decor. 1x Porseleinen bord met rood glazuur en bodemmerk, randschade. Afmeting: Ø 16 x 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal Ø 16,8 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor, front + verso. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,8 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,8 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden
Resultaat: 500 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha/zotjes/hert/goud in interieur decor. Verso paars glazuur. Beide borden haarlijn. Afmeting: 7 22 - 24,5 cm. In redelijk/goede s...

Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees eierschaal porseleinen kom met vleermuizen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met yin yang decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Chips bovenrand. Afmeting: H 10 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.

2x Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

15-Delig Japans Satsuma theeservies
Resultaat: 475 EUR

15-Delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met figuren/goud decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, suiker/melk set, twaalf kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - ...

Chinese boeddha
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 25 x 27 x 23 cm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord Ø 21 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 450 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met tekst in het goud op de bodem. Bruin craquelé glazuur met goudrand. Afmeting: 19,8 x 13,2 x 13,2 cm. In goede staat.

Chinese bronzen kruik Ø 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese bronzen kruik met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 27 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote zware Chinees porseleinen celadon kom met ribben. Voorzien van lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese Yixing censer Ø 12,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen censer staande op drie poten, met verlopen glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 18,3 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon wierookbrander met gouden tekst op bodem en signatuur. Afmeting: H 14 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kop+schotels
Resultaat: 450 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Familie Rose kop en schotels met bloesemtak/krab decor. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,3 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/hand met zwaard/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

2 Chinese Queng Lung dekselvazen
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale kangci dekselvazen met landschap decor. Beide vazen bovenrand ingekort. Eén deksel gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Zes Chinese schotels Ø 23,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Kang Xi kaststel, H 13 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig Chinees Kang Xi porseleinen kaststel. 17e - 18e Eeuw. Met figuren in berglandschap/pagode decor. Eén vaas gelijmd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 cm.In goede staat.

16e- 17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 31 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met kraanvogels en herten in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen blanc de Chine vaas met meanderend decor + drakenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.