49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Ongesigneerd, Meisjes portret 1184
Ongesigneerd, Meisjes portret

8.000 EUR

Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen 1012
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

3.000 EUR

Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed 1009
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed

1.400 EUR

10x Lithografieën, Campbell Soup II, 1029
10x Lithografieën, Campbell Soup II,

1.200 EUR

German Grobe, Platbodem in de branding 1004
German Grobe, Platbodem in de branding

1.000 EUR

Ongesigneerd., Naakte geisha met opiumpijp 1149
Ongesigneerd., Naakte geisha met opiumpijp

950 EUR

Willem de Klerk, Panoramisch landschap 1003
Willem de Klerk, Panoramisch landschap

850 EUR

Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier 1025
Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier

850 EUR

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten 1046
A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten

800 EUR

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1000
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

750 EUR

Anton Karssen, Hollands stadsgezicht 1013
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht

700 EUR

Gustave de Smet, Boerenhuis met paard en figuren 1047
Gustave de Smet, Boerenhuis met paard en figuren

700 EUR

Maurits Kerkhoff, Bosgezicht met herder, vee en boerderij 1153
Maurits Kerkhoff, Bosgezicht met herder, vee en boerderij

700 EUR

André Gignac, Zeegezicht met zonnestralen 1287
André Gignac, Zeegezicht met zonnestralen

650 EUR

Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie 1060
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie

600 EUR

van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht 1065
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht

550 EUR

Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster 1080
Ongesigneerd, Landschap met ganzenhoedster

550 EUR

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1005
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

500 EUR

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1055
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

500 EUR

G.J. Hoffmann, Strandgezicht met bomschuiten 1169
G.J. Hoffmann, Strandgezicht met bomschuiten

500 EUR

Monogram J.K., 17e Eeuws schip in zware storm 1185
Monogram J.K., 17e Eeuws schip in zware storm

500 EUR

Johan Rockx, Rotterdamse kade 1096
Johan Rockx, Rotterdamse kade

450 EUR

Onduid. gesig., Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar 1128
Onduid. gesig., Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar

450 EUR

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen 1158
Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen

450 EUR