Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen
Resultaat: 20 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
Resultaat: 325 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Riviergezicht
Resultaat: 120 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met windmolen en zeilboten. Aquarel op papier. Vochtvlek. Afmeting: H 6 x B 14 cm. In redelijk/goede staat.

Alphons Freijmuth, Animal
Startprijs 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Animal. Gouache op papier. Afmeting: H 52 x B 66 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Kijken
Startprijs 400 EUR

Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.

Corneille, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 225 EUR

Corneille, '88. 1922 - 2010. Figuratieve voorstelling. Duif, vrouw, kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Abstract
Startprijs 200 EUR

Gerriet Postma, '99. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Mondriaan
Resultaat: 250 EUR

Gerriet Postma. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm.In goede staat.

Gerriet Postma, Heilige stoel
Startprijs 200 EUR

Gerriet Postma. 1986. Nr. 60/40. Heilige stoel. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Na de regen
Startprijs 180 EUR

Henk Lassche, 1987. 1948 - . Na de regen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Ballade van het achterland
Startprijs 350 EUR

Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.

Jerre Hakse, Ontwaken
Startprijs 200 EUR

Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Jerre Hakse, Verrijzenis
Startprijs 200 EUR

Jerre Hakse, '80. 1937. Verrijzenis. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 37 cm. In goede staat.

Wim Izaks, De manke
Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.