Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Knikker, Landschap met herder en schapen
Startprijs 300 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Figuren op bankje langs een rivier
Resultaat: 850 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 250 EUR

Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting:H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.

H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht
Startprijs 600 EUR

H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.

Frans Oerder, Bloemen op tafel
Startprijs 1.250 EUR

Frans Oerder. 1867 - 1944. Bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

10x Lithografieën, Campbell Soup II,
Resultaat: 1.200 EUR

Tien lithografieën. Campbell Soup II. Published by Sunday & Morning. Ontwerp Andy Warhol. Lithografieën op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm.In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Schapen
Startprijs 300 EUR

C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.

Johannes Huygens, Gezicht op Katwijk
Startprijs 680 EUR

Johannes Huygens. 1833 - 1910. Gezicht op Katwijk, met bomschuiten en figuren. Olieverf op (karton) paneel. Restauraties. Afmeting: H 27 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 220 EUR

Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

A. Schelfhout Fecit, Hollands landschap met boerderijen
Resultaat: 300 EUR

Andreas Schelfhout Fecit. 1787 - 1870. Hollands landschap met boerderijen en figuren op zandpad. Klein krasje. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 20 cm. In goede staat.

W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur
Startprijs 800 EUR

W.J. Bogaard. 1842 - 1888. Duingezicht met paardenkar en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biggen in het gras
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H.J. v.d. Weele, Boer met ossenspan
Resultaat: 200 EUR

Herman Johannes van der Weele. 1852 - 1930. Boer met ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame voor spiegel
Resultaat: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Lithografie. Nr. 86/199. Mogelijk nadruk. Met watermerk Arches France. Naakte dame voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startprijs 500 EUR

Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Pierre Desches? Roddelende figuren in café
Startprijs 900 EUR

Pierre Desches? Circa 1890. Franse School? Roddelende figuren in café. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

Pierre Alechinsky, Espionne
Resultaat: 425 EUR

Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Mary Conett, Dame met hoed
Resultaat: 180 EUR

Mary Conett. Circa 1900. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 14 cm. In goede staat.

G. Krol, Boer met paardenkar bij Aamsveen
Resultaat: 190 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. Boer met paardenkar bij Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In goede staat.

W. de Kok, Veemarkt
Resultaat: 250 EUR

W. de Kok. 1932. Veemarkt met biggen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
Resultaat: 800 EUR

A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Gustave de Smet, Boerenhuis met paard en figuren
Resultaat: 700 EUR

Gustave de Smet. 1877 - 1943. Boerenhuis met paard en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.