Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee zilveren theezeefjes
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren theezeefjes, 833/000, één vierkant opengewerkt zeefje met figuren geplaatst op een kristallen bakje met zilveren rand en één rond gecontourneerd met florale bewerking versierd zeefje ge...

Brillenkoker met gouden embleem
Resultaat: 60 EUR

Lederen brillenkoker met geelgouden element versierd met graveerwerk. 585/000. 15x3x2,5cm. In goede staat

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zilveren fotolijst gemaakt uit een tasbeugel, 833/000, voorzien van medaillons met figuren. MT.: R.Heijema, Sneek,1820-1833. 8,5x11cm. ca 39 gram. Gerestaureerd op diverse plekken langs de rand. In go...

Zilveren klontentang + theeschep
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...

Zilveren pasteischep, 1919
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren pastei-schep, steel met tweezijdige filetrand. Mr. C.L.J. Begeer-Utrecht, j.l.: J. Anno 1919. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.

Kristallen theebus met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Antiek geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel, voorzien van 835/000 zilveren montuur + dop welke voorzien is van een fijne parelrand. Afmeting: 7 x 11 cm. In goede staat.

Twee antieke karaffen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke geëtste karaffen met zilveren stop. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

2 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat

Twee zilveren servetkettingen
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren servethouders, gourmetcollier met daaraan 2 klemmen versierd met hamerslag bewerking, 800/000, en een jasseronketting met klemmen met bloemdecor, 835/000. lengte 50 cm. Totaal ca 23 gram...

Zilveren peperstrooier
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooier, 925/000, achtkantig, versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een bolle strooidop. MT.:H.P, Birmingham. jl.:t:1893. Dop iets gedeukt, verder in goede sta...

Twee kristallen schalen met zilver
Resultaat: 50 EUR

Twee kristallen bonbonschalen met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaaltjes met omgeslagen rand met geschulpte bewerking voorzien van amandelslijpsel. Beiden voorzien van een gecontourneerde beugel v...

Zilveren mosterdlepel + suikerschep
Resultaat: 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en florale graveringen. Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: L 10 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleu...

Zilveren zeeflepel, 1894
Resultaat: 50 EUR

Antieke zilveren zeef, zogenaamde 'motespoon'. Met schelp-vormige bak en getorste steel. Gegraveerd heft. Mr. F.H. Londen. J.l.: T. Anno 1894. Afmeting: L 11 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staa...

Schaal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...

Grote odeurflacon met zilver
Resultaat: 40 EUR

Grote kristallen odeurflacon voorzien van een zilveren schroefdop, 800/000. Tienkantig lange kristallen flacon voorzien van een zilveren dop versierd met graveerwerk. ø3,5x19cm. In goede staat

Plated wijnkoeler
Resultaat: 40 EUR

Grote oude plated wijnkoeler in vorm van kratervaas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 23 cm. In goede staat.

Zilveren specerijenpot
Resultaat: 40 EUR

Zilveren specerijenpot, BWG, rond model met biedermeier bewerking en een glazen binnenpotje, voorzien van een lepeltje. ø5cm. ca 45 gram. In goede staat

4 Zilveren suikerscheppen
Resultaat: 40 EUR

Lot met 4 zilveren suikerscheppen, 833/000, een lepel met kolenschep bak en ee bekroonde steen en drie lepel met een vleugelbak, gecontourneerde steel, versierd met graveerwerk. 10-12cm. totaal ca 46 ...

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...

Lot plated (divers)
Resultaat: 30 EUR

Lot divers plated. Onder andere; theeservies et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 43 cm. In goede staat.