Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Marmeren neushoorns met obelisken
Startprijs 3.800 EUR

Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vier-delig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Antiek albasten figuur, Naakte dame
Startprijs 300 EUR

Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke Weense tafellamp, 1900
Resultaat: 350 EUR

Antieke Weense, compositie metalen tafellamp. Met Arabier in glas-in-lood bedoeïenen tent en bovenop halve maan. Circa 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, 1820
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen empire beeld. Dame met amfora. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Heilige Petrus
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

E. Picault, Franse bronzen buste
Startprijs 2.250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Clodion
Startprijs 2.000 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

P. J. Mêne, Bronzen windhond
Resultaat: 275 EUR

Antiek bronzen windhond door P.J. Mene. 1810 - 1879. Mooie patina. Afmeting: 10 x 15 x 9,3 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur, Henri Laurens
Resultaat: 3.250 EUR

Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Startprijs 700 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Griekse vrouw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Griekse vrouw. Gesigneerd Musee du Louvre. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Buste van Griekse god Ajax (F. Goldscheider)
Resultaat: 120 EUR

Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Bijgespoten. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijke staat.

Buste van Griekse godin Minerva (F. Goldscheider)
Resultaat: 100 EUR

Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen harlekijn
Resultaat: 500 EUR

Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Twee bronzen wandplaquettes
Startprijs 260 EUR

Twee Jugendstil-stijl bronzen wandplaquettes in de stijl van Alphonse Mucha. Gesigneerd Milo. Afmeting: 23,5 x 9 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, Amor
Resultaat: 1.200 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met vergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding, met vergulding, swastika en tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen kat
Resultaat: 600 EUR

Grote bronzen kat. Gemerkt met monogram B + Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Japans bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Gesigneerd. Door Genryusai Seiya. Japanse landarbeider. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Russische Madonna
Startprijs 100 EUR

Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Drie lachende Chinesen
Resultaat: 550 EUR

Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Resultaat: 450 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht en onyx basement. Schaatser. Circa 1900. S. Bertrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke bronzen beer op basement, 1920
Startprijs 140 EUR

Antieke bronzen beer op marmeren basement. Deels koud beschilderd. Circa 1920. Afmeting: 17 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Oud Chinees bronzen fabel figuur Qilin
Startprijs 450 EUR

Oud Chinees bronzen fabel figuur, Qilin. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Jeanne d'Arc bronzen beeld
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Frans bronzen beeld van Jeanne d'Arc. Gesigneerd Coudray. 1862 - 1932. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Ruurd Hallema
Resultaat: 250 EUR

Ruurd Hallema. 1954 - Borne. Abstract figuratief bronzen figuur met zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Beeld van bergkristal
Startprijs 200 EUR

Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Slangenbezweerder
Startprijs 600 EUR

Oud bronzen figuur. Slangenbezweerder. Gesigneerd Arthur Burry sculp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke damesbuste, 1900
Startprijs 400 EUR

Antieke Jugendstil damesbuste. Ant. W. Nelson. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Havik
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Havik. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 22 x 30 x 12 cm. In goede staat.

Terracotta leeuw, Rako Zeilma
Startprijs 120 EUR

Antieke terracotta leeuw. Gesigneerd Rako Zeilma. Afmeting: 19 x 37 x 14 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Resultaat: 375 EUR

Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen Havik
Resultaat: 160 EUR

Art Deco-stijl bronzen Havik op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, Jeanne d'Arc
Startprijs 275 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Boeddha op sokkel
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinees of Japans bronzen figuur
Resultaat: 275 EUR

Chinees of Japans bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met houweel. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Twee antieke bustes, 1900
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Jugendstil bustes uit Frankrijk, Vilanis. Circa 1900. 1x Salambo. 1x Cleopatr. Compositie metaal op onyx basement. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, Officier
Startprijs 475 EUR

Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vader met kind
Startprijs 95 EUR

Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vader met kind. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met poolster en ijsberen
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw met poolster en twee ijsberen. Afmeting: 43 x 34 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startprijs 150 EUR

Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste,
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 100 EUR

Bronzen sculptuur met basement van graniet. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Buste van Ludwig van Beethoven, 1900
Resultaat: 90 EUR

Zware terracotta buste van Ludwig van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 16 cm. In goede staat.

Beeld, Naakte vrouw met man
Resultaat: 80 EUR

Terracotta brons gepatineerd beeld. Naakte vrouw met man. Leonardo Art 1967. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke terracotta roofvogel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Gier
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Twee Japanse figuren
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel in de wolken
Startprijs 150 EUR

Art Deco-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Engel in de wolken. Afmeting: 34 x 40 x 18 cm. In goede staat.

Abstract beeld
Startprijs 60 EUR

Abstract figuratief natuurstenen beeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen op boeken
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen op boeken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Twee houten beelden
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

Bronzen adelaar
Resultaat: 170 EUR

Art Deco-stijl bronzen adelaar op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 40 EUR

Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Groot bronzen figuur
Resultaat: 80 EUR

Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Geknevelde man
Startprijs 140 EUR

Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Touw geknevelde man. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, 1920
Startprijs 40 EUR

Bronzen plaquette. Voorstellende Dr. H. Colijn. Verso B. Ubbink & Co. Doesburg. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Sculptuur van Kees Verkade
Resultaat: 90 EUR

Sculptuur van een lopend kindje. Composiet. Ontwerp van Kees Verkade, voor ABN bank 1987. Met certificaat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met touw
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Vrouw met touw. Afmeting: H 51 cm. In zeer goede staat.

Afrikaans houten sculptuur
Startprijs 50 EUR

Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees bronzen figuur. Landarbeider op karbouw (waterbuffel) Afmeting: 10 x 10 x 4 cm. In goede staat.

Houten figurengroep
Startprijs 180 EUR

Houtgestoken figurengroep gemaakt van notenhout. Jagers met reebok, gewei mist. 19e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 19 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR

Bronzen plaquette met afbeelding van schietende jager met jachthond. Afmeting: 28 x 17 x 2 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Gladiator. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kinderbuste
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen kinderbuste. Gesigneerd Duquesnoy. 1874 - 1953. Metaalgieterij Holland Amsterdam gegoten. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Liggende baby
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Liggende baby. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Dame
Startprijs 140 EUR

19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Twee houten Maria beelden
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse bustes
Resultaat: 40 EUR

Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Oud/antiek bronzen boeddha figuur
Resultaat: 170 EUR

Oud/antiek bronzen Hindoeïstisch boeddha figuur. Mooie oude patina. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.

Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bronzen Christus figuur
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Christus figuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Heer denkend met pen en boek + opschrift Limpromptu de Versailles. Circa 1870. Afmeting: 22,5 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Stel antieke Franse figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Rancoulet La Cueiletle. Fruitplukkers. Circa 1900. Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.

Modern keramiek figuur
Resultaat: 90 EUR

Grote moderne keramieken sculptuur. Dame met jurk. Sculptuur monogram J. C. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Lot beelden, divers
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren. Man met fakkel op adelaar, scheur in vleugel. Twee figuren pecheur + pecheuse, goed. Afmeting: 29 - 73 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco presenteerschaal, 1925
Resultaat: 100 EUR

Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

Houten figuur, Man met blaasinstrument
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Jockey's
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke bronzen plated figuren. Jockey's. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 50 EUR

Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Twee torso's
Resultaat: 180 EUR

Twee torso's. Composiet. Mannelijk + vrouwelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 - 41 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur door Louis Moreau La Force. Circa 1900. Haarscheur in bovenarm. Afmeting: H 54 cm. In redelijke staat.

Twee antieke figuren
Startprijs 40 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Albasten beeld, Vrouw met kind
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.

Houten figuur, Indische olifant
Resultaat: 80 EUR

Groot houten figuur. Indische olifant met figuren. Afmeting: 60 x 45 x 26 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met ivoor, 1910
Startprijs 720 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Buste van terracotta
Startprijs 80 EUR

Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op tak
Resultaat: 130 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.

Bronzen soldaat, Emile Duhousset
Startprijs 550 EUR

19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Venetiaans carnaval figuur
Startprijs 150 EUR

Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd carnaval figuur met mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1930
Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen plated figuur op marmeren basement. Meisje met rok. Circa 1930. Hoofd marmer, hand albast. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Houten Heilige Petrus
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Heilige Petrus. Lindenhout gepolychromeerd. Barok. Zuid Duitsland. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Boeren jongen met handen in zak
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Italiaans Heilig figuur
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd en verguld Italiaans Heilig figuur. Barok. Onderarm mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.