Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 120 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/figuren decor + bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen, waarvan twee koppen haarlijn, drie koppen goed. En drie schotels, waarvan één schot...

Chinese dekselpot
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees Kanton
Startprijs 60 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...

Drie antieke Chinese kommen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.

Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Chinese of Japanse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 150 EUR

17e Eeuwse Chinees of Japans porseleinen schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 43 cm.
Startprijs 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Japanse kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Chinese flambé vaas, H 30 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur, Ming?
Startprijs 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur op lotusbloem. Ming?Afmeting: 22 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas als petroleumlamp
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese theepot in perzikvorm
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen theepot in perzik-vorm. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Chinese vierkantige vaas, H 28 cm.
Startprijs 600 EUR

Vierkantige Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 45 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 21 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen boeddha met zotjes. Lichtblauw glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen kop met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,8 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas als lampenvoet
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.