Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren staand horloge
Startprijs 950 EUR

Prachtige zilveren miniatuur staand horloge, 835/000. Staande horloge voorzien van geslingerd motief op de kast en op de deur. De kap is voorzien van 3 figuren met kuif. Voorzien van een mechanische u...

Zilveren pot
Resultaat: 120 EUR

Fraaie zilveren pot, 800/000, op een ovale voet, met 4 bolpoten, versierd met een acanthusblad, een bewerkt krul met kelk, verguld aan de binnenzijde, en scharnierend deksel. Frankrijk. ca 122 gram. 8...

Zilveren broodmand
Resultaat: 420 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal ajour model met een golvende parelrand voorzien van zaagwerk met spijlen en floraal decor. MT.: Fa. Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, jl.:n:1948. 29x21x1...

Zilveren Djokja bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Djokja bonbonschaal, 800/000, ovaal model met gecontourneerde rand en beugel. Allen voorzien van Djokja bewerking. 19x11x13cm. ca 125 gram. In goede staat

Zilveren theepot
Resultaat: 160 EUR

Zilveren theepot, 925/000, ovaal model versierd met cannelures, voorzien van een scharnierend deksel met houten knop en greep. De theepot is geplaatst op een ovale ring met lijnbewerking. 22x9x10cm. M...

Inktstel met zilver
Startprijs 150 EUR

Inktstel met zilver, 833/000.Twee uit Fries draadglas vervaardigde inktpotjes met zilveren kraag en dop met parelrand, een zilveren houder met daarop een hoofd uit glas. Dit alles bevestigd o p een ge...

Zilveren kluwenmand
Startprijs 140 EUR

Empire zilveren kluwenmandje, 800/000, rond gezaagd model met spijlen en voorzien van een schild, 2 spijltjes los. Voorzien van een beugel met parelrand. ø8x11cm. Frankrijk, 1803-1809. ca 52,6 gram. I...

Kristallen bierpul met zilveren deksel
Startprijs 150 EUR

Kristallen bierpul met zilveren deksel, 800/000. Bierpul voorzien van divers slijpwerk en een zilveren klapdeksel met duimstop, voorzien van gravure; een afbeelding van een werkbank 1844 6.april 1894,...

Zilveren kom
Startprijs 140 EUR

Zilveren kom, 835/000, rond model op ronde voet, voorzien van een gedreven bewerking met een bewerkte rand en 2 horizontaal geplaatste grepen met putti-hoofd. Gestempeld: Waarborg kantoor, Schoonhoven...

Zilveren theebus
Startprijs 100 EUR

Kristallen theebus met zilver, 835/000. Ovaal geslepen theebus met sterdecor, voorzien van een zilveren deksel en rand met parelrand. 11x9x9cm. In goede staat

Schatkist bekleed met zilver
Startprijs 260 EUR

Schatkist met hout en zilver, BWG. Fraaie houten schatkist voorzien van gedreven zilveren elementen met florale voorstellingen. 20x14x15cm. In goede staat

Zilveren strooier
Resultaat: 200 EUR

Zilveren strooier op ronde voet voorzien van gedreven versiering met floraal decor. Voorzien van een strooidop met bloemknop. midden 18e eeuw, Roermond. ø5x11cm. ca 60 gram. In goede staat.

Lepeldoos met zilveren lepels
Startprijs 80 EUR

Houten lepeldoos met inleg voorzien van 14 zilveren koffielepels en een klontjestang. 8 Lepels met biedermeiergravure, 835/000, allen voorzien van restauratie, en 6 lepels met Djokja bewerking en een ...

Zilveren snuifdoos met schildpad
Startprijs 350 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met schildpad. Rechthoekig gecontourneerde doos voorzien van een scharnierend deksel met schildpad inleg. 8x6,5x2cm. ca 59,4 gram. In goede staat

2 Lepelvaasjes met zilver
Startprijs 40 EUR

Twee dikwandige kristallen lepelvaasjes, één met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een zilveren, 925/000, rand en een lepelvaasje met amandel en diamantslijpsel en een zilvere...

Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 600 EUR

Fraai zilveren gestileerd servies, 835/000. Bestaande uit: koffiekan, theekan, roomkan en suikerpot, model Queen Anne. Deels versierd met cannelures en met zwart houten greep. Mt. Kon. Kempen en Begee...

Zilveren kolenbak, als suikerbak
Resultaat: 150 EUR

Kleine zilveren suikerbak, 835/000, in de vorm van een kolenkit met schep. Voorzien van biedermeier graveerwerk. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. 10x4,5x8cm. ca 74 gram. In goede staat

Zilveren soezenmand
Startprijs 280 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 900/000, deels versierd met gezaagd floraal decor voorzien van een opgesoldere rand. ø21x7cm. In zeer goede staat

Zilveren miniatuur
Startprijs 150 EUR

Bijzonder zilveren miniatuur, 833/000, putti met paard en wagen. Groot miniatuur met een kar met 2 putti getrokken door 2 paarden. 12x4x9cm. ca 118 gram. In goede staat.

Acht zilveren borstels
Startprijs 550 EUR

Acht zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van afbeeldingen met figuren. 8-15cm. In goede staat.

Grote zilveren visschep
Resultaat: 150 EUR

Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Schildpad doos met zilveren lepels
Resultaat: 90 EUR

Doosje uit schildpad, rechthoekig gecontourneerd model, gevuld met 12 zilveren koffielepels en 6 borrellepels voorzien van een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. zilver totaal ca 200 gram. ...

Tafelschaal met zilveren voet
Startprijs 90 EUR

Tafelschaal met zilver, 833/000. Mat glazen ronde schaal voorzien van een golvende goudkleurige rand, geplaatst op een ronde zilveren voet met floraal graveerwerk en ribben. MT.: onduidelijk, Schoonho...

Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 1.650 EUR

Fraai zilveren servies, 925/000, 4 delig, met een koffie- thee, en melkkan plus een grote suikerpot. Allen geplaatst op een ronde voet, versierd met een acanthusbladeren en kransen. De grepen zijn van...