Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3138 Resultaten
Kavel: 5500

Antieke Copier cactuspot, 1930

Resultaat: 500 EUR

Antieke Copier Leerdam cactuspot. Circa 1930. Oranje-rood. Afmeting: 12 x Ø 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1169

H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark

Resultaat: 800 EUR

Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7355

Drie antieke Chinese vazen

Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen. (1) 18e - 19e Eeuwse vaas met floraal/vogel,groen glas, op messing voet, bovenrand gelijmd. (2) 19e Eeuwse Kantonese Familie Rose vaas, bovenrand beschadigd. (3...


Kavel: 7299

Chinese penselenbeker

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.


Kavel: 6168

6-Pas tegeltableau

Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.


Kavel: 7256

Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/insecten decor. Bovenrand voorzien van vergulde bronzen kraag. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6156

Lot antieke tegels (16x)

Resultaat: 425 EUR

Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6123

Lot 18e eeuwse tegels (26 st.)

Resultaat: 750 EUR

Lot van 26 stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels met decor van spelende figuren. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6142

Delftse theebus

Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence theebus. Gesigneerd v. Duijn. Chinoiserie landschap decor. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1411

W. de Zwart, Landschap

Resultaat: 1.000 EUR

W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7033

Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm.

Resultaat: 750 EUR

Zes 18e eeuwse Familie Verte borden met floraal decor en goudrand. Twee borden gaaf. Eén bord chip. Drie borden gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4504

Groot Perzisch kleed 280 x 392 cm.

Resultaat: 550 EUR

Groot Perzisch kleed, Kirman Rood, floraal van kleur. Afmeting: 280 x 392cm. In goede staat.


Kavel: 7145

Vier-delig 18e euws Chinees Imari kaststel, H 13 - 17 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Twee vazen beschadigd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7003

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes

Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 20

Zilveren visschep

Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren visschep, 833/000, model Haags lofje, met een prachtige opengewerkt blad in de vorm van een vis. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht, jl.: D:1913. 29 cm. ca. 136 gram. In zeer goede s...


Kavel: 2709

Antieke karabijn WO I

Resultaat: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2140

4-Delige antiquarische boekenset Singraven

Resultaat: 800 EUR

Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...


Kavel: 56

Zilveren specerijen set

Resultaat: 1.000 EUR

Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...


Kavel: 7277

Lot Chinees porselein

Resultaat: 190 EUR

Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. (1) Drie-delige Familie Verte kop + schotel + extra deksel, haarlijn + chips. (2) Twee 19e eeuwse schotels met peterselie decor + bodemrand, goed. Afmeting: 10 - Ø 13,...


Kavel: 7243

Chinese dekseldoos

Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 542

Rosé gouden armband met bollen

Resultaat: 650 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, Merk Bron. Reflex armband, eindeloos, met bolletjes, ø 5mm. ca 11,3 gram. In zeer goede staat. WVP € 2250,-


Kavel: 7240

Chinese penselenpot

Resultaat: 425 EUR

Chinese bloemvormige celadon penselenpot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: 14,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7006

Staande Chinese lamp, 18e eeuw

Resultaat: 450 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...