Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude kinderstoel
Resultaat: 140 EUR

18e - 19e Eeuwse grenenhouten kinderstoel. Afmeting: 123 x 54 x 46 cm. In goede staat.

Lot diverse munten
Resultaat: 225 EUR

Groot lot diverse oude/antieke munten zeer interessant lot. Hoofdzakelijk Duitsland + Nederland. Divers. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi vaas met bodemmerk. Floraal/blauw/rood decor. Beschadiging bij onderrand. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.

Chinese pijpvaas, H 36 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (26 st.)
Resultaat: 550 EUR

Lot van 26 antieke Hollandse tegels met terpdorpen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x13 cm. In goede staat.

Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

J. Mankes, zilver wiandotte
Resultaat: 900 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.

Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars/blauw glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinees bord in bloemvorm Ø 24,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord in bloemvorm. Met figuren in tuin/floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; Imari, Samson, Familie Rose. Twee schotels beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (30 st.)
Resultaat: 700 EUR

30 Stuks antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Delfts, Porceleyne Fles
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Hollands Delfts Fayence, Porceleyne Fles. Twee geribbelde vazen + herdenkingsbord 1901 - 1926. J.J. Neurdenburg - J.M. Voorhoeve met platbodem op zee. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede s...

Bronzen fontein
Resultaat: 550 EUR

Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Munten verzameling
Resultaat: 250 EUR

Grote munten collectie. Acht albums + diversen. Onder andere; Nederland, Duitsland, Europa + wereld. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.

Uniek boek W.H.Dingeldein 1938
Resultaat: 375 EUR

Antiquarisch boek. W.H. Dingeldein 1938. Met bundel opstellen over het landschap, zijn planten en dierenwereld. Oost Twenthe + naburig Duits gebied. Met afbeeldingen. uniek exemplaar betreft door Ding...

H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen
Resultaat: 425 EUR

H.W. Veenendaal. Circa 1930. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij
Resultaat: 375 EUR

Klaas Bernink 1983. 1913 - 1996. Besneeuwd landschap met boerderij. Epreuve 'd Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.

Witgouden armband, Fope
Resultaat: 1.900 EUR

Witgouden armband, 750/000, flex it bracelet. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4000,-

Schildpad brillenkoker met goud
Resultaat: 250 EUR

Fraaie brillenkoker uit schildpad versierd met een geelgouden applique, 585/000, voorzien van haarwerk. De brillenkoker heeft een barst en is voorzien van een kleine beschadiging aan de achterzijde. 1...

Grote Chinese dekseldoos
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 10 x 23 x 13 cm. In goede staat.