Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Rosenthal vazen
Startprijs 80 EUR

Twee Duitse porseleinen Rosenthal vazen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Studio Line Johan van Loon. 1x Studio Line Wiinblad. Afmeting: H 18 - 22 cm. In goede staat.

Lot antiek Delfts aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek Delfts fayence aardewerk. Bestaande uit; Schenkkan, gemerkt De Klauw. Twee borden, gemerkt A.P.K., 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

5 Delftse borden Ø 22 -23 cm.
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Vijf delen Herend
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen Herend porselein. Divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak + vier potten. Floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijke/goede staat.

Meissen plaquette
Resultaat: 60 EUR

Duitse Meissen porseleinen plaquette. Tweede helft 20e eeuw. Johann Gregorius Höroldts 1726. Afmeting: H 18,3 x B 13 cm. In goede staat.

Twee antieke porseleinen figuren, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Shiwan Ware figuur
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Shiwan Ware figuur. Geisha met bloemen op rotsblok. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Franse Sevres-stijl dekselschaal, H 43 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse Sevres-stijl porseleinen dekselcoupe met bronzen monturen. Met figuren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Franse porseleinen parfumfles
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen parfumfles met afbeelding van bloemenmeisje. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Acht oude/antieke theekannen
Startprijs 80 EUR

Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Drie-delige Franse pronkvaas, H 43 cm.
Startprijs 150 EUR

Grote drie-delige Franse porseleinen pronkvaas met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.
Resultaat: 200 EUR

Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.

Deel servies (Meissen)
Startprijs 90 EUR

Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...

Delfts blauwe klok
Startprijs 475 EUR

19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Zes antieke kastkommen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antieke keukenset , 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Engelse vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Vier delen porselein
Resultaat: 170 EUR

Vier delen beschilderd porselein met brons. 21e Eeuw. Paarden decor. Bestaande uit: twee schalen, dekseldoos en een theebus. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Grote porseleinen langwerpige dekseldoos met tropisch decor en bronzen neushoorn. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 21 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 52 xm.
Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse polychrome Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal. Floraal/tropische vogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Delftse of Hanau plooischotel Ø 26,3 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuws Delftse of Hanau Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 26,3 cm. In goede staat.

Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Sitzendorf figurengroep
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse Sitzendorf porseleinen figurengroep met zes figuren. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke borden
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.