Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bronzen plaquette
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen plaquette. 19e Eeuws met bachussen in lijst. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 22 cm. In goede staat.

Plaquette 'Laatste avondmaal'
Resultaat: 60 EUR

Grote zware antieke plaquette van gietijzer 'Laatste avondmaal' in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: H 37 x B 67 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil (naar Picasso)
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Eiken Mariabeeld
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Gesigneerd. H. Jonkers Bos 1936. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Vissersjongen
Resultaat: 225 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Terracotta figuur
Resultaat: 90 EUR

Terracotta figuur. Twee jongelingen met mosselen. Gesigneerd Anton '76. Afmeting: 43 x 26 x 23 cm. In goede staat.

Twee houten boeddha's
Resultaat: 70 EUR

Twee houtgestoken boeddha beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 48 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Windhond
Startprijs 75 EUR

Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculptuur van stadhouder Willem van Oranje. 19e Eeuw. Drie deeltjes bij basement missen. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Zeldzame wandschotel
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame reliëf wandschotel van brons. 19e Eeuw. 1813 - 1863. 'Geen Nederland zonder oranje' + tekst 'rondom soldaten te water'. Afmeting: 3 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl
Resultaat: 180 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Bronzen figuur, Springend konijn
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Zes Oosterse houten beelden
Startprijs 80 EUR

Zes diverse oude Oosterse houten beelden. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.

Twee bronzen boekensteunen, Kariboe
Resultaat: 120 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Kariboe. Afmeting: H 24 cm. 21e Eeuw. Gesigneerd C.J. Verhoef. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR

Moderne bronzen sculptuur op natuurstenen basement. Gesigneerd John Bier 1936. Acrobatengroep. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Twee antieke figuren
Startprijs 40 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 70 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur
Startprijs 50 EUR

Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Albasten beeld, Vrouw met kind Guiseppe Gambogi 1862-1938
Resultaat: 270 EUR

19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Gemaakt door Guiseppe Gambogi 1862-1938 Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.

Moderne bronzen koe in cartoon-stijl
Startprijs 900 EUR

Grote moderne bronzen koe in cartoon-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 52 x 26 cm. In goede staat.

R.J. Mene, Groot bronzen paard
Startprijs 750 EUR

Groot bronzen paard. Gesigneerd R.J. Mene. Afmeting: 29 x 37 x 14 cm. In goede staat.

Twee bronzen beelden, Moor
Startprijs 500 EUR

Twee antieke bronzen beelden. Man en vrouw met kruiken. Inboorlingen van Noord Afrika (moor). Afmeting: H 36 -37 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun, Paardenhoofd
Resultaat: 130 EUR

Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. 21e Eeuw. In goede staat.