Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Sung olielamp 7346
Chinese Sung olielamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote zilveren visschep 49
Grote zilveren visschep

Resultaat:

150 EUR

Twee antieke Chinese jardinieres, 1900 7339
Twee antieke Chinese jardinieres, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren bakje met emaille, Russisch 42
Zilveren bakje met emaille, Russisch

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Schwarzwalder tafelstuk 2192
Schwarzwalder tafelstuk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden hanger met saffier en diamant 794
Gouden hanger met saffier en diamant

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee bronzen boekensteunen 2185
Twee bronzen boekensteunen

Resultaat:

40 EUR

Zeven sloten (925 gekeurd) 787
Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm. 5009
14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Tegeltafel + losse tegels 2178
Tegeltafel + losse tegels

Resultaat:

100 EUR

Chinese kom 7303
Chinese kom
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Zilveren broche, bij met emaille en robijn. 780
Zilveren broche, bij met emaille en robijn.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm. 7296
Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Jugendstil beelden 5002
Twee Jugendstil beelden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren slavenband 773
Zilveren slavenband

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese censer 7289
Chinese censer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 295 x 203 cm. 4515
Perzisch tapijt, 295 x 203 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot bijbels (12x) 2142
Lot bijbels (12x)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke zilveren kandelaren 6
Antieke zilveren kandelaren

Resultaat:

950 EUR

4 Zakhorloges 744
4 Zakhorloges
Startprijs 150 EUR
Dameshorloge emaille/parels 737
Dameshorloge emaille/parels
Startprijs 160 EUR
Gouden ring met oud diamant 730
Gouden ring met oud diamant
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR