Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3138 Resultaten
Kavel: 794

Gouden hanger met saffier en diamant

Resultaat: 225 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige rozethanger met in het midden een peervormig geslepen blauw saffier en daaromheen een rand met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca...


Kavel: 7303

Chinese kom

Startprijs 800 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 787

Zeven sloten (925 gekeurd)

Startprijs 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's en één met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.


Kavel: 24

Zilveren broodschaal

Resultaat: 500 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig model voorzien van o.a., gezaagd spijlendecor met parelrand. Geplaatst op een ovale filetrand. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten. 32x21x11cm. ca 5...


Kavel: 5009

14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5002

Twee Jugendstil beelden

Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2167

Goudweegschaal in originele cassette

Startprijs 50 EUR

Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2160

Munten verzameling

Resultaat: 250 EUR

Grote munten collectie. Acht albums + diversen. Onder andere; Nederland, Duitsland, Europa + wereld. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.


Kavel: 7296

Chinese Familie Verte knobbelvaas, H 27 cm.

Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 7289

Chinese censer

Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.


Kavel: 780

Zilveren broche, bij met emaille en robijn.

Resultaat: 40 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw


Kavel: 773

Zilveren slavenband

Resultaat: 40 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...


Kavel: 2153

Lot antieke muntstukken (divers)

Resultaat: 130 EUR

Lot antieke muntstukken divers zeer interesant . Onder andere; bodemvondsten V.O.C. et cetera. Afmeting: 1 - 4 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4515

Perzisch tapijt, 295 x 203 cm.

Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een groot medaillon. Omranding met bloem decor. Afmeting: 295 x 203 cm. In goede staat.


Kavel: 17

Zilveren schaal

Resultaat: 70 EUR

Zilveren schaal, 835/000, ovaal opengewerkt biedermeier model voorzien van greepjes met bloemdecor en geplaatst op een ovale voet. Schoonhoven. jl.:f:1965. 21x9x5cm. ca 92 gram. In goede staat.


Kavel: 7278

Chinees Ming bord Ø 19,3 cm.

Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.


Kavel: 769

Gouden sieradenset met zirconia's

Startprijs 300 EUR

Gouden set sieraden, 585/000, met zirconia's. Een paar oorhangers, hanger en armband met bollen bezet met strasstenen. Oorhangers met 2 bolhangers, ø 7mm. een hanger met bol ø 8mm. en een armband met ...


Kavel: 2142

Lot bijbels (12x)

Resultaat: 400 EUR

Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6

Antieke zilveren kandelaren

Resultaat: 950 EUR

Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...


Kavel: 762

Gouden hanger clown

Startprijs 450 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een clown met beweegbare armen en benen. Gemaakt uit diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. citrien, amethist en peridoot. 55...


Kavel: 755

Witgouden solitairring met diamant

Resultaat: 110 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met een diamant. Ring voorzien van een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,13 ct. ø53. ca 2,3 gram. In goede staat


Kavel: 2727

Oude brandweerhelm

Startprijs 110 EUR

Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Perzische kruithoorn

Resultaat: 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Antieke karabijn WO I

Resultaat: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.