Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3138 Resultaten
Kavel: 234

Zilveren voorsnij couvert

Startprijs 20 EUR

Voorsnijcouvert met zilver, 800/000. Voorsnijcouvert met een vork en mes voorzien van een zilveren heft versierd met acanthusbladeren. 27-31cm. breuk in heft van het mes, In redelijke staat


Kavel: 2270

5-Lichts hanglamp

Startprijs 20 EUR

Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2326

Italiaanse vergulde wandlamp

Startprijs 20 EUR

Grote Italiaanse houtgestoken, vergulde wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5102

Antiek terracotta figuur, 1920

Startprijs 20 EUR

Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6206

Philips Tichelaar Makkum wandbord

Startprijs 20 EUR

Philips Tichelaar Makkum wandbord. 25 Jaar jubileum Philips 2002. Afmeting: 7 x Ø 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1211

Landkaart, Gelderland + Zutphen

Startprijs 25 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 2286

Drie delen antiek tin

Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Nachtspiegel en twee kruiken. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.


Kavel: 6132

Wedgwood Basaltware trekpot

Startprijs 25 EUR

19e Eeuwse zwarte terracotta Wedgwood Basaltware trekpot. Afmeting: 9,5 x 14,5 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 588

Twee zilveren ringen

Startprijs 30 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met stenen. Een ring met een klavervormige kop bezet met diverse edelstenen, o.a. citrien, peridoot en granaat, ø 22mm, ø49, en een ring met 6 grote zirconia's, breedte ...


Kavel: 1314

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade

Startprijs 30 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1339

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem

Startprijs 30 EUR

H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1368

B. Jorin, Seringen

Startprijs 30 EUR

B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2257

Antiek gewichten blok

Startprijs 30 EUR

Antiek gewichtenblok met bronzen gewichten van 50 gram tot 1 kilo. Afmeting: 9 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2259

4x Oud/antiek Diecast

Startprijs 30 EUR

Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Midge Barbie Doll 1958 (Mattel)

Startprijs 30 EUR

Midge Barbie Doll 1958. Door Mattel. Met kleding. Afmeting: 29 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3022

Twee antieke kinderserviezen

Startprijs 30 EUR

Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5531

Twee glazen vazen (Leerdam?)

Startprijs 30 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5548

Lot glaswerk

Startprijs 30 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6215

Vier antieke porseleinen figuren

Startprijs 30 EUR

Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...


Kavel: 219

Kristallen schaal met zilver

Startprijs 35 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom ca. 15 cm. met amandelslijpsel. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen en oude belastingkeur. (Minimale chip).


Kavel: 783

Zilveren oorstekers met maansteen

Startprijs 35 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000, met maansteen. Oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een ovaal cabouchon geslepen maansteen, 6x8mm. ca 2,1 gram. Nieuw


Kavel: 867

3 Broches

Startprijs 35 EUR

Lot met 3 zilveren broches, 835/000, een broche met een ovale rand en bezet met plat stuk agaat, 35x45mm, een ovale broche met een rand versierd met filigrain en voorzien van een melkachtige steen, 32...


Kavel: 2321

Gobelin, Koningshuis

Startprijs 35 EUR

Antieke gobelin. Koningshuis 1937. Juliana en prins Bernhard. 48 x 77 cm. In goede staat.


Kavel: 38

2 Lepelvaasjes met zilver

Startprijs 40 EUR

Twee dikwandige kristallen lepelvaasjes, één met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een zilveren, 925/000, rand en een lepelvaasje met amandel en diamantslijpsel en een zilvere...