Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

IJs-glazen coupe met zilver
Startprijs 40 EUR

IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.

Zilveren lepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren herinneringslepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe. Voorzien van restauratie aan de steel. 17 cm. ca 39 gram. In redelijke staat

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel met ronde gedreven bak. Voorzien van een fraaie afbeelding van een heer met wandelstok en een jongen met trekharmonica. Haaksteel voorzien van een schildje met engelenkopje ...

Twee zilveren gespen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren gespen, 833/000, een rechthoekig model met bewerking van opengewerkte ovaaltjes en een rand met bewerking, 10x8cm.. En een ovaal gecontourneerde gesp opengewerkt en versierd met strikken...

Zilver vergulde ring met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Royale ring in het midden voorzien van een draaibaar element met zirconia's met aan weerskanten een band bezet met zirconia's. Breedte ring 12 mm. ø 61. ...

Lot zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren armbanden, o.a. een gevlochten rinkelband, 2 smalle rinkelbanden een slavenband met dop en een leren bandje met zilveren kapitolslot, Esprit. In goede staat

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 40 EUR

Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.

B. Elshout, Kippen in stal
Startprijs 40 EUR

B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

Lepelrek + lepels
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Twee grote kandelaren
Startprijs 40 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antiquarisch oud + nieuw testament
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch oud + nieuw testament uit 1968, herdruk. Met kopergravures naar Pieter Mortier Amsterdam. Afmeting: 9 x 27 x 25 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeelden
Startprijs 40 EUR

Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.

Duitse steengoed kruik, H 36 cm.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Duitse steengoed kruik met floraal decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Vier delen messing
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Lot kruisbeelden etc...
Startprijs 40 EUR

Lot Heilig kruisbeelden, + Corpus Christi + devotia. Brons en composiet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 40 EUR

Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.

Twee antieke figuren
Startprijs 40 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Keramieken figuur, Jezus
Startprijs 40 EUR

Keramiek geglazuurd Jezus figuur met Heilig hart. Gesigneerd Terraco Draak Belgium. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 40 EUR

Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke kristalglazen beker, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke kristalglazen beker. Geëtst + goudrand. Salzbrunn. Circa 1900. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.