Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse regulateur
Resultaat: 170 EUR

Duitse notenhouten Kieninger twee-gewichten snaar-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.

Antiek marmeren klokkenstel
Resultaat: 160 EUR

Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Tho Wallace Brampton. Eéndaags uurwerk met dag aanduiding. Afmeting: H 216 cm. In goede staat.

Duitse snaarregulateur, 1900
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse snaarregulateur met antieke klokkast en later uurwerk. Circa 1900. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 126 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechaniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse messing pendule met leeuwenkoppen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Twee scheepsklokken
Resultaat: 130 EUR

Twee mechanische messing Observer scheepsklokken. 1x stil uurwerk + seconden en 1x uurwerk met slagwerk. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse vergulde messing reiswekker in lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Messing hangklok, 1910
Resultaat: 120 EUR

Grote messing hangklok (plafond of profiellijst). Circa 1910. Jugendstil. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 33 x 79 x 9 cm. In goede staat.

Franse comtoise met datum aanduiding, 1800
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang, datum aanduiding en vouwslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Zwart marmeren klokkenstel
Resultaat: 110 EUR

Zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 49 - 52 cm. In goede staat.

Antieke regulateurklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met opstand. 8-Klok. Gründerzeit. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Amerikaanse tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke Amerikaanse eikenhouten Ansonia New York tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Staartklok met scheepjes
Resultaat: 100 EUR

Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Drie-delig Frans klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.

Italiaanse pendule,
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse Napels porseleinen pendule met messing. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags stil uurwerk, Eén vleugel van engel mist. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klokkendragers
Resultaat: 90 EUR

Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7 x 6,5 cm. In goede werkende staat.

Antieke Franse reiswekker
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.

Hermle tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Hermle Westminster tafelklok met kwartier-slag en maanstand. Duits/Frans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Engelse bureauklok, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse historisme messing bureauklok. Circa 1900. English Clockworks Ltd. Birmingham. Afmeting: .............. In goede staat.

Antieke Franse wekkerklok, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse wekkerklok. Hond en schaap bij bron. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.