50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

52 Resultaten
Kavel: 5081

Houtengestoken figuur, Putti

Resultaat: 60 EUR

Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Kavel: 5044

Twee antieke heilige figuren

Resultaat: 50 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige figuren. Bodemvondsten. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.

Kavel: 5100

Figurengroep van gips

Resultaat: 50 EUR

Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Kavel: 5026

Modern damesfiguur, H 51 cm.

Resultaat: 40 EUR

Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.