Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
61 Resultaten
Kavel: 3504

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 6.000 EUR

Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...


Kavel: 3519

18e Eeuws Amsterdams staand horloge

Resultaat: 5.000 EUR

18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....


Kavel: 3501

Grote Engelse Bracket klok

Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...


Kavel: 3539

Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880

Resultaat: 2.100 EUR

Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...


Kavel: 3603

Grote vuurvergulde pendule

Resultaat: 1.750 EUR

Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...


Kavel: 3510

Vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat: 1.500 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Franse vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...


Kavel: 3525

Vuurvergulde pendule, Man met helm

Resultaat: 850 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...


Kavel: 3563

Kleine Vorderzappler, 1850

Resultaat: 700 EUR

Kleine 19e eeuwse met parelmoer belijmde Vorderzappler met piramide en vergulde bronzen Napoleon. Circa 1850. Afmeting: 9,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3509

Engelse staande klok

Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met seconden, dag aanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Chinoiserie klokkast. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.


Kavel: 3547

Schwarzwalder pendule

Resultaat: 590 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken Schwarzwalder pendule met watermolen. Met automaat, watermolen draait. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 x 47 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 3517

Prachtige Franse portaalklok, 1820

Resultaat: 450 EUR

Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3558

Engelse staande klok

Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3537

Antieke Franse reiswekker

Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3583

Antieke staande klok, 1920

Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Bolkop met snijwerk. Circa 1920. Met Westminster uurwerk + drie gewichten. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.


Kavel: 3596

Franse Hinterzappler, 1830

Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.


Kavel: 3508

Tafelklok, 1880

Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse messing historisme tafelklok met vrouwen figuren, frats, cherubijnkop. Neo renaissance. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.


Kavel: 3595

Franse portaalklok, 1820

Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse portaalklok van damast-ijzer + verguld brons. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 51 cm. In goede staat.


Kavel: 3543

Antieke nachtklok, 1890

Resultaat: 275 EUR

Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.


Kavel: 3512

Antieke vrijslinger

Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Jugendstil. Weekloper, halfuur-slag. Gemerkt Peerless. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 3534

Antiek Frans klokkenstel, 1900

Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 3553

Franse portaalklok

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met messing beslag + intarsia. Slinger-ophanging mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 3540

Oude zaagklok

Resultaat: 180 EUR

Oude zaagklok naar oud voorbeeld anno 1750. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.


Kavel: 3555

Antiek uurwerk van Franse lantaarnklok

Resultaat: 170 EUR

Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk met ankergang. Met slagwerk. 19e Eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 32 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.