Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Goebel figuren, Officier + kin
Resultaat: 40 EUR

Twee Goebel figuren. Duitsland. (1) Officier 'd infanterie 1812, (1938). (2) Kind met grote laarzen, 1935. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Twee antieke porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke porseleinen figuren. Duitsland? Circa 1900 - 1930. (1) Reiger, nr. 386. (2) Deksel met putti + rozen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Sevres dekseldoos, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek porseleinen Sevres dekseldoos. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.

5 Delftse borden Ø 22 -23 cm.
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Lot antiek Delfts aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek Delfts fayence aardewerk. Bestaande uit; Schenkkan, gemerkt De Klauw. Twee borden, gemerkt A.P.K., 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Majolica borden Ø 29 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica wandborden met reliëf. Damesportretten en floraal decor. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Vier delen empire serviesgoed
Resultaat: 40 EUR

Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....

Vijf oude porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Twee delen antiek Aziatica
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek Aziatica. (1) Japanse Meiji dekselpot. (2) Lot bewerkt been. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee grote Familie Rose dekseldozen met bodemmerk en kostbaarheden decor. En één Kantonese kom met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goed...

Chinese trekpot
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Alle drie beschadigd. Afmeting: Ø 22,7 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees antiek porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Zilveren rammelaar
Resultaat: 35 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria
Resultaat: 35 EUR

Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

3x Divers
Resultaat: 35 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Isaak Tirion, Gravure stad Goes
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse landkaart der stad Goes door Isaak Tirion, 1753. Afmeting: H 19 x B 39 cm. Gravure op papier. In goede staat.

Regulateurklok, 1900
Resultaat: 35 EUR

Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 35 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrine in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 17 cm. In goede staat.

Twee Staffordshire honden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Friese zilveren suikerschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren suikerschep, 833/000, Fries, met gegraveerde bak en getorste steel met bijzondere graveringen in het heft. MT.: C.J.Brunings, Joure. Ca. 1860. 12,5cm. Ca. 10 gram. In redelijk goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot zilver, 833/000, met een tafelstuk van kristal op zilveren ronde voet met houten basement, ø 13x17cm, met chip, een beursje met zilveren gecontourneerde beugel en ketting, breedte 7 cm, 12 theelep...