Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1654 Resultaten
Kavel: 705

Lot met 5 sieraden

Resultaat: 30 EUR

Lot met 5 sieraden, een parelcollier met goud op zilveren slot, 40 cm., twee zilveren strikbroches, 22x10mm, een zilveren dasschuif met zirconia, 58mm, en een armband gemaakt uit 26 dubbeltjes, uit 19...


Kavel: 707

Twee zilveren hangers

Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren hangers, 925/000, een grote vierkante hanger bezet met een vierkant geslepen zalm-oranje zirconia. De hanger is voorzien van een groot zilveren oog. 22x45mm, en een kleine ronde hanger m...


Kavel: 860

Zilveren collier & hanger Limoges

Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, voorzien van limoges. Gourmetcollier met daaraan een grote ovale hanger met een gecontourneerde rand met floraal decor en voorzien van een grote porseleinen limog...


Kavel: 1197

George Seveau, Kerk in Parijs

Resultaat: 30 EUR

George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1199

Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren

Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1342

Dames portret, Mata Hari

Resultaat: 30 EUR

Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2281

Vier oude messing kaarskandelaren

Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing kaarskandelaren. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2330

Lamp op Chinese piedestal

Resultaat: 30 EUR

Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.


Kavel: 2335

Twee kruideniersscheppen

Resultaat: 30 EUR

Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5526

Zes kristallen glazen

Resultaat: 30 EUR

Zes antieke facet geslepen kristalglazen glazen. Afmeting: H 12 x Ø 5,4 cm. In goede staat.


Kavel: 6164

Antiek porseleinen tablet

Resultaat: 30 EUR

Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 6213

Vier antieke fayence vazen, 1900

Resultaat: 30 EUR

Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 7752

Chinese plaquette met been

Resultaat: 30 EUR

Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1369

Cornelis Kloos, Hollands landschap

Resultaat: 25 EUR

Cornelis Kloos. 1895 - 1976. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2171

Antieke barometer, 1920

Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.


Kavel: 2214

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift

Resultaat: 25 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2370

Lot koperwerk (3x)

Resultaat: 25 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2373

Oude smeedijzeren wildhaak

Resultaat: 25 EUR

Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4202

Mahonie scheepstafel met messing hoekstukken

Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4237

2x Engelse dressboy

Resultaat: 25 EUR

Twee Engelse mahoniehouten dressboys. Tweede helft 20e eeuw. 1x Gemerkt reguihi. 1x Gemerkt C.M. met kroon. Afmeting: H 100 - 112 cm. In goede staat.


Kavel: 5550

Lot antiek kristal (9x)

Resultaat: 25 EUR

Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2303

Antieke Regentone radio

Resultaat: 10 EUR

Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.