Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1654 Resultaten
Kavel: 4001

Antieke Steinway vleugel uit 1906

Resultaat: 11.000 EUR

Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...


Kavel: 3504

Amsterdams staand horloge

Resultaat: 6.000 EUR

Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...


Kavel: 3519

18e Eeuws Amsterdams staand horloge

Resultaat: 5.000 EUR

18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....


Kavel: 7299

Chinese penselenbeker

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.


Kavel: 4

Zilveren tafelstuk

Resultaat: 3.250 EUR

Kapitaal antiek zilveren tafelstuk/dienblad, 925/000, rond gecontourneerd model met aculadevormige opstaande rand voorzien van palmetten. Geplaatst op 4 gekrulde poten. ø54x5cm. Het blad is versierd m...


Kavel: 7369

Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Grote Engelse Bracket klok

Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...


Kavel: 508

Rosé gouden armband met diamant, Fope

Resultaat: 2.250 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Kavel: 697

Gouden broche paradijsvogel met turkoois

Resultaat: 2.250 EUR

Geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een paradijsvogel, royaal bezet met turkooisstenen, rond en ovaal cabouchon geslepen. 88x120mm. ca 41,9 gram. In goede staat.


Kavel: 1013

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 2.250 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Resultaat: 2.250 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3539

Zeldzame Engelse staande klok met planetarium, 1880

Resultaat: 2.100 EUR

Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...


Kavel: 501

Gouden oorstekers, Cleef & Arpels

Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...


Kavel: 714

Witgouden armband met diamant, bol, Fope

Resultaat: 2.000 EUR

Witgouden armband, 750/000, voorzien van elastische schakels met een rond detail bezet met diamanten, totaal ca 0,37 ct. Fope flex'it Eka. entirely, ca 15,6 gram. In zeer goede staat. WVP € 5060,-


Kavel: 1025

Jan Altink, havengezicht met boten

Resultaat: 2.000 EUR

Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.


Kavel: 5009

14e - 15e Eeuwse houtgestoken Madonna, H 147 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.


Kavel: 507

Witgouden armband, Fope

Resultaat: 1.900 EUR

Witgouden armband, 750/000, flex it bracelet. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4000,-


Kavel: 7004

Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7048

Antieke Chinese Ming boeddha, H 27 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Chinese diepe schotel Ø 42 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat


Kavel: 1000

H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht

Resultaat: 1.750 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3603

Grote vuurvergulde pendule

Resultaat: 1.750 EUR

Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...


Kavel: 1407

Albertus Verhoesen, Hollands landschap

Resultaat: 1.700 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7625

Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Met groen/grijs glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 526

Kapitaal parel collier

Resultaat: 1.600 EUR

Kapitaal parelcollier met witgouden sluiting, 585/000, met diamant en aquamarijn. Collier met 2 rijen cultivé parels, ø 9,5mm, bevestigd aan een achtkantige opengewerkte witgouden sluiting in het midd...


Kavel: 2022

Twee wandkandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 500

Gouden handgemaakte hanger met collier

Resultaat: 1.500 EUR

Gouden collier met bijzondere gouden hanger, 585/000. Collier met wit- en geelgouden bolle schakels, om en om, met daaraan een handgemaakte grote roodgouden hangeroog met daaraan een trinity hanger me...


Kavel: 517

Witgouden rijring met diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Witgouden rijring, 750/000, met 7 diamanten. Grove rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,50 ct. geplaatst in een 4 poots chaton. Breedte 4,5mm ø 6. Totaal ca 5,2 gram. In goede staat


Kavel: 537

Zilveren choker met oud diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...


Kavel: 2064

Design paspop

Resultaat: 1.500 EUR

Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...


Kavel: 3510

Vuurvergulde Franse pendule, 1820

Resultaat: 1.500 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 7352

Chinese maanvaas, H 33 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 506

Geelgouden armband met diamant, Fope

Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Kavel: 821

Gouden armband met lapis lazuli

Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...


Kavel: 3503

Franse vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...


Kavel: 7516

Chinese pijpvaas, H 41 cm.

Resultaat: 1.340 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met fabelfiguren decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Kavel: 504

Ebel Wave

Resultaat: 1.300 EUR

Ebel Wave damesmodel, staal met goud, voorzien parelmoer wijzerplaat met 8 diamanten en een lunette bezet met 58 diamanten. kastnummer: 03.115.1035S. Voorzien van vouwsluiting. 20 cm. Gedragen in goed...


Kavel: 7826

Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5016

Marmeren panter

Resultaat: 1.250 EUR

Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7107

Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

Resultaat: 1.250 EUR

Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 503

Omega seamaster Vintage

Resultaat: 1.200 EUR

Omega Seamaster automatic chronograph horloge model "Jedi" met stalen kast, blauwe wijzerplaat en goudkleurige rand voor de tachymeter. ø 39mm. Met originele stalen band. (aanzetstukken ontbreken.) we...


Kavel: 4000

Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands schrijfkabinet met origineel verguld beslag en bandintarsia. Wortelnoten. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauraties. onderkast met 6 lades waarvan de middelste van de...


Kavel: 7090

Chinese dekseldoos Ø 12 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7398

Chinese Familie Rose vaas als lampenvoet

Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met geisha/tekst decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 7755

Chinees Familie Verte bord Ø 35,4 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.


Kavel: 14

Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen

Resultaat: 1.100 EUR

Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...


Kavel: 544

Geelgouden armband, bol, met hanger

Resultaat: 1.100 EUR

Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...